Mitsubishi Outlander 2013
2.3 Nafta 110 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Větší turbodiesel cílí na vyšší výkon a schopnost tahat těžké přívěsy. Platí se to ale vyššími provozními náklady a komplikovanější údržbou.
U dieselů v tomto stáří je klíčové prověřit stav DPF filtru, EGR ventilu, vstřikovačů a systému common-rail. Servisní historie s doloženými výměnami oleje a paliva je zásadní.
Způsobilé na 30 dnů 5,6 % · Nezpůsobilé 0,5 % (celkem 6,1 % bez plné způsobilosti, z 609 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 166 872 Kčmedián 181 904 Kčdo 214 925 Kč
2.3 Nafta 110 kW je první nejpočetnější motorizace u Mitsubishi Outlanderu ročníku 2013. V registrech je evidováno 94 vozů (63,1 % ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem 4N14.
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 94,4 % |
| 100-200 000 km | 94,7 % |
| 200-300 000 km | 88,8 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 93,8 % (609 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2013 (ročník průměrně 93,9 %).
Plnou způsobilost mělo 93,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,5 % ze všech prohlídek (celkem 6,1 % bez plné způsobilosti).
Na co se zaměřit u motorizace 2.3 Nafta 110 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Poškozené prachovky řízeníŘízení · kód 2.1.3.7.1 | A | 1,77× |
| Opotřebený mechanismus parkovací brzdyBrzdové zařízení · kód 1.1.6.2.1 | A | 1,6× |
| Povrchová koroze karoserie (bez vlivu na pevnost)Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1 | A | 1,56× |
| Povrchová koroze rámu (bez vlivu na pevnost)Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1 | A | 1,52× |
| Netěsnost nápravyNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1 | A | 1,38× |
| Povrchově odřená brzdová hadiceBrzdové zařízení · kód 1.1.12.2.1 | A | 1,38× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Povrchová koroze rámu (bez vlivu na pevnost)kód 6.1.1.3.1 | 12 let | 2 292 |
| Povrchová koroze karoserie (bez vlivu na pevnost)kód 6.2.1.1.1 | 13 let | 2 728 |
| Netěsnost nápravykód 5.1.1.5.1 | 13 let | 460 |
| Poškozené prachovky řízeníkód 2.1.3.7.1 | 14 let | 1 448 |
| Opotřebený mechanismus parkovací brzdykód 1.1.6.2.1 | 15 let | 584 |
Zobrazit všech 6 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Povrchově odřená brzdová hadicekód 1.1.12.2.1 | 16 let | 632 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 210 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 100 000 km | 243 000 Kč |
| 150 000 km | 210 000 Kč |
| 200 000 km | 186 000 Kč |
| 250 000 km | 162 000 Kč |
| 300 000 km | 135 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 2.3 Nafta 110 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 181 904 Kč (při typickém nájezdu 210 272 km). Běžné rozmezí je 166 872–214 925 Kč.
Cenově odpovídá mediánu ročníku 2013 (182 175 Kč).
S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 243 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 135 000 Kč.