Mitsubishi Outlander 2004

Evidováno
124
Způsobilost na STK
92,1 %
Ø nájezd (medián)
168 542 km
Dovezeno (68 ks)
55 %

Způsobilé na 30 dnů 6,7 % · Nezpůsobilé 0,7 % (celkem 7,4 % bez plné způsobilosti, z 1 285 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 2004 eviduje registr Mitsubishi Outlanderu 124 vozů. V provozu jich zůstává 61 vozů (49,2 %); ze zahraničí dovezeno 68 vozů (54,8 %).

Ročník 200492,1 %
Model celkem94,5 %
Značka celkem93,7 %

Jak ročník stárne

Mitsubishi Outlanderu 2004 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 10 let a 18 let klesla plná způsobilost o 5,1 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
10 let88,7 % -
12 let88,5 % -
14 let91,8 % -
16 let88,9 % -
18 let83,6 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Benzín 100 kW (38,7 %), 2.4 Benzín 118 kW (29,0 %), 2.4 Benzín+LPG 118 kW (17,7 %).

Barevně převládá šedá-metal (21,8 %), druhá nejčastější je šedá (20,2 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 285 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2004 mělo plnou způsobilost 92,1 %. Model jako celek dosahuje 94,5 %, tento ročník je tedy o 2,4 procentního bodu pod průměrem.

Plnou způsobilost mělo 92,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,7 % ze všech prohlídek (celkem 7,4 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 168 542 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 127 121 až 209 726 km. To odpovídá asi 7 661 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Moravskoslezském kraji (42,5 %), pak následují Jihomoravský kraj a Ústecký kraj.

Vysoký podíl dovozů (54,8 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 16638,5 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení63020,8 %
Brzdové zařízení57318,9 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav2377,8 %
Řízení1926,3 %
Výhledy1053,5 %
Obtěžování okolí722,4 %
Identifikace vozidla541,8 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
406×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
288×
3
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
256×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
189×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
161×
6
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
132×
7
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
126×
8
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
122×

Motorizace ročníku 2004

MotorPočetSTK~cena
2.0 Benzín 100 kW4891,8 %–

Z registru vozidel

Složení Mitsubishi Outlanderu 2004 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo45,6 % · 31 vozidel
  • Itálie13,2 % · 9 vozidel
  • Rakousko10,3 % · 7 vozidel
  • Nizozemsko4,4 % · 3 vozidla
  • Dánsko2,9 % · 2 vozidla
  • ostatní země2,9 % · 2 vozidla
  • země neurčena20,6 % · 14 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Moravskoslezský kraj16,8 % · 216 prohlídek
  • Jihomoravský kraj12,5 % · 161 prohlídek
  • Ústecký kraj10,2 % · 131 prohlídek
  • ostatní60,5 % · 777 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá metalíza21,8 % · 27 vozidel
  • Šedá20,2 % · 25 vozidel
  • Stříbrná metalíza14,5 % · 18 vozidel
  • Modrá metalíza9,7 % · 12 vozidel
  • Černá8,1 % · 10 vozidel
  • ostatní25,8 % · 32 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
57,5 %
evidováno u 111 vozů
ABS
50,8 %
evidováno u 98 vozů
Pohon na plyn
25,9 %
evidováno u 50 vozů
Katalyzátor
12,4 %
evidováno u 24 vozů
Airbag
8,3 %
evidováno u 16 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 37,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 87,5 %EURO 3 · 12,5 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2004 je mezi ročníky Outlanderu podprůměrný. Plná způsobilost je o 2,4 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.

Jiné ročníky Mitsubishi Outlanderu

Proklepněte konkrétní Mitsubishi Outlander 2004

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.