Mitsubishi Lancer 1995

Evidováno
243
Způsobilost na STK
93,6 %
Ø nájezd (medián)
189 411 km
Dovezeno (179 ks)
74 %

Způsobilé na 30 dnů 3,6 % · Nezpůsobilé 1,6 % (celkem 5,2 % bez plné způsobilosti, z 834 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 18,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 1995 Mitsubishi Lanceru má v českých registrech 243 vozů. V provozu zůstává 22 vozů (9,1 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 179 vozů (73,7 %).

Ročník 199593,6 %
Model celkem94,2 %
Značka celkem93,7 %

Jak ročník stárne

Mitsubishi Lanceru 1995 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
14 let83,2 % -
16 let84,0 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Benzín (37,4 %), 1.6 Benzín 83 kW (17,3 %), 1.3 Benzín (13,2 %).

Barevně převládá bílá (19,8 %), druhá nejčastější je červená-základní (13,6 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 834 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1995 mělo plnou způsobilost 93,6 %. Model jako celek dosahuje 94,2 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 0,5 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 93,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,6 % a „Nezpůsobilé“ 1,6 % ze všech prohlídek (celkem 5,2 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 7,9 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 189 411 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 160 725 až 226 296 km. To odpovídá asi 6 110 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Ústeckém kraji (37,1 %), pak následují Jihomoravský kraj a Středočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (73,7 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku65745,6 %
Brzdové zařízení34724,1 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení18913,1 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav16711,6 %
Řízení825,7 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
257×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
152×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
104×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
95×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
75×
6
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
72×
7
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
56×
8
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
45×

Motorizace ročníku 1995

MotorPočetSTK~cena
1.6 Benzín 83 kW4288,9 %–

Z registru vozidel

Složení Mitsubishi Lanceru 1995 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo5,6 % · 10 vozidel
  • Rakousko4,5 % · 8 vozidel
  • Itálie0,6 % · 1 vozidlo
  • Německo (NDR)0,6 % · 1 vozidlo
  • země neurčena88,8 % · 159 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Ústecký kraj12,5 % · 104 prohlídek
  • Jihomoravský kraj10,8 % · 90 prohlídek
  • Středočeský kraj10,3 % · 86 prohlídek
  • ostatní66,4 % · 554 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá19,8 % · 48 vozidel
  • Červená základní13,6 % · 33 vozidel
  • Šedá metalíza12,3 % · 30 vozidel
  • Červená metalíza11,9 % · 29 vozidel
  • Modrá metalíza11,5 % · 28 vozidel
  • ostatní30,9 % · 75 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Katalyzátor
37,2 %
evidováno u 93 vozů
Tažné zařízení
36,4 %
evidováno u 91 vozů
Airbag
14,8 %
evidováno u 37 vozů
ABS
10,8 %
evidováno u 27 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 0,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 1 · 50,0 %EURO 2 · 50,0 %

Jiné ročníky Mitsubishi Lanceru

Proklepněte konkrétní Mitsubishi Lancer 1995

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.