Mercedes-Benz Třída V 2000
Způsobilé na 30 dnů 8,3 % · Nezpůsobilé 1,4 % (celkem 9,7 % bez plné způsobilosti, z 1 637 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 9,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
V roce 2000 eviduje registr Mercedes-Benz Třídy V 196 vozů. V provozu jich zůstává 88 vozů (44,9 %); ze zahraničí dovezeno 114 vozů (58,2 %).
Jak ročník stárne
Mercedes-Benz Třídy V 2000 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 12 let | 85,5 % | - |
| 14 let | 92,7 % | - |
| 18 let | 93,3 % | - |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.2 Nafta 90 kW (75,5 %), 2.1 Nafta 90 kW (15,3 %), 2.2 Nafta 75 kW (2,6 %).
Barevně převládá šedá-metal (25,5 %), druhá nejčastější je modrá-metal (9,7 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 1 637 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2000 mělo plnou způsobilost 89,4 %. Model jako celek dosahuje 94,7 %, tento ročník je tedy o 5,3 procentního bodu pod průměrem.
Plnou způsobilost mělo 89,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 8,2 % a „Nezpůsobilé“ 1,4 % ze všech prohlídek (celkem 9,7 % bez plné způsobilosti).
Meziročně je plná způsobilost o 2,1 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 1999 (91,4 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 253 166 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 198 682 až 318 610 km. To odpovídá asi 9 737 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (41,3 %), pak následují Praha a Jihomoravský kraj.
Vysoký podíl dovozů (58,2 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 1 274 | 36,4 % |
| Brzdové zařízení | 956 | 27,3 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 487 | 13,9 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 284 | 8,1 % |
| Řízení | 197 | 5,6 % |
| Výhledy | 178 | 5,1 % |
| Identifikace vozidla | 65 | 1,9 % |
| Obtěžování okolí | 55 | 1,6 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Motorizace ročníku 2000
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 2.2 Nafta 90 kW | 148 | 90,4 % | – |
Z registru vozidel
Složení Mercedes-Benz Třídy V 2000 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo28,1 % · 32 vozidel
- Itálie5,3 % · 6 vozidel
- Rakousko4,4 % · 5 vozidel
- Belgie1,8 % · 2 vozidla
- Německo (NDR)1,8 % · 2 vozidla
- ostatní země5,3 % · 6 vozidel
- země neurčena53,5 % · 61 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj14,0 % · 229 prohlídek
- Hlavní město Praha11,3 % · 185 prohlídek
- Jihomoravský kraj8,6 % · 140 prohlídek
- ostatní66,2 % · 1 083 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Šedá metalíza25,5 % · 50 vozidel
- Modrá metalíza9,7 % · 19 vozidel
- Modrozel metalíza8,7 % · 17 vozidel
- Stříbrná metalíza8,7 % · 17 vozidel
- Černá metalíza7,1 % · 14 vozidel
- ostatní40,3 % · 79 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 26,2 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Co z toho plyne pro kupujícího
Ročník 2000 je mezi ročníky Třídy V podprůměrný. Plná způsobilost je o 5,3 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.
Velká část nabídky má přes 300 000 km. Kontrola stavu motoru, rozvodů a podvozku je u této generace nutná.
Proklepněte konkrétní Mercedes-Benz Třídu V 2000
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.