Mercedes-Benz Třída V 2003

Evidováno
69
Způsobilost na STK
92,2 %
Ø nájezd (medián)
249 728 km
Dovezeno (19 ks)
28 %

Způsobilé na 30 dnů 6,0 % · Nezpůsobilé 1,3 % (celkem 7,3 % bez plné způsobilosti, z 716 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 7,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Mercedes-Benz Třída V ročníku 2003 má v ČR 69 vozů. V provozu jich zůstává 30 vozů (43,5 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 27,5 % (19 vozů).

Ročník 200392,2 %
Model celkem94,7 %
Značka celkem94,9 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.1 Nafta 90 kW (92,8 %), 2.1 Nafta (7,2 %).

Nejčastější barva je šedá-metal (44,9 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 716 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2003 mělo plnou způsobilost 92,2 %. Model jako celek dosahuje 94,7 %, tento ročník je tedy o 2,5 procentního bodu pod průměrem.

Plnou způsobilost mělo 92,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,0 % a „Nezpůsobilé“ 1,3 % ze všech prohlídek (celkem 7,3 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 7,5 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 249 728 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 198 151 až 310 999 km. To odpovídá asi 10 858 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (39,7 %), pak následují Praha a Jihomoravský kraj.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku59637,3 %
Brzdové zařízení42826,8 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení21813,7 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav1288,0 %
Výhledy1157,2 %
Řízení1127,0 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
238×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
145×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
136×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
92×
5
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
67×
6
Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci.
Brzdové zařízení · kód 1.1.15.4.1
56×
7
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
55×
8
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
55×

Motorizace ročníku 2003

MotorPočetSTK~cena
2.1 Nafta 90 kW6491,8 %–

Z registru vozidel

Složení Mercedes-Benz Třídy V 2003 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo36,8 % · 7 vozidel
  • Itálie10,5 % · 2 vozidla
  • Rakousko10,5 % · 2 vozidla
  • Belgie5,3 % · 1 vozidlo
  • Francie5,3 % · 1 vozidlo
  • ostatní země5,3 % · 1 vozidlo
  • země neurčena26,3 % · 5 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj16,8 % · 120 prohlídek
  • Hlavní město Praha14,5 % · 104 prohlídek
  • Jihomoravský kraj10,9 % · 78 prohlídek
  • ostatní57,8 % · 414 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá metalíza44,9 % · 31 vozidel
  • Šedá10,1 % · 7 vozidel
  • Bílá5,8 % · 4 vozidla
  • Šedá světlá5,8 % · 4 vozidla
  • Stříbrná metalíza4,3 % · 3 vozidla
  • ostatní29,0 % · 20 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
69,1 %
evidováno u 67 vozů
Tažné zařízení
64,9 %
evidováno u 63 vozů
Katalyzátor
10,3 %
evidováno u 10 vozů
Airbag
6,2 %
evidováno u 6 vozů
ASR
6,2 %
evidováno u 6 vozů
Klimatizace
5,2 %
evidováno u 5 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 27,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 3 · 100,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2003 je mezi ročníky Třídy V podprůměrný. Plná způsobilost je o 2,5 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.

Velká část nabídky má přes 300 000 km. Kontrola stavu motoru, rozvodů a podvozku je u této generace nutná.

Jiné ročníky Mercedes-Benz Třídy V

Proklepněte konkrétní Mercedes-Benz Třídu V 2003

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.