Mercedes-Benz Třída V 1997
Způsobilé na 30 dnů 6,4 % · Nezpůsobilé 0,4 % (celkem 6,7 % bez plné způsobilosti, z 772 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 9,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Mercedes-Benz Třída V ročníku 1997 má v ČR 100 vozů. V provozu jich zůstává 28 vozů (28,0 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 84,0 % (84 vozů).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.3 Nafta 72 kW (60,0 %), 2.3 Benzín 105 kW (30,0 %), 2.3 Benzín+LPG 105 kW (10,0 %).
Barevně převládá modrá-metal (13,0 %), druhá nejčastější je bílá (7,0 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 772 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1997 mělo plnou způsobilost 92,6 %. Model jako celek dosahuje 94,7 %, tento ročník je tedy o 2,1 procentního bodu pod průměrem.
Plnou způsobilost mělo 92,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,4 % ze všech prohlídek (celkem 6,7 % bez plné způsobilosti).
Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 6,8 %). Většina zjištěných problémů je drobná.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 253 351 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 204 118 až 304 833 km. To odpovídá asi 8 736 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (49,4 %), pak následují Jihomoravský kraj a Plzeňský kraj.
Vysoký podíl dovozů (84,0 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 577 | 37,2 % |
| Brzdové zařízení | 401 | 25,9 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 218 | 14,1 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 132 | 8,5 % |
| Řízení | 124 | 8,0 % |
| Výhledy | 99 | 6,4 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Motorizace ročníku 1997
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 2.3 Nafta 72 kW | 60 | 93,4 % | – |
Z registru vozidel
Složení Mercedes-Benz Třídy V 1997 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo19,0 % · 16 vozidel
- Rakousko4,8 % · 4 vozidla
- Švýcarsko3,6 % · 3 vozidla
- Nizozemsko2,4 % · 2 vozidla
- Itálie1,2 % · 1 vozidlo
- ostatní země3,6 % · 3 vozidla
- země neurčena65,5 % · 55 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj15,8 % · 122 prohlídek
- Jihomoravský kraj10,0 % · 77 prohlídek
- Plzeňský kraj6,2 % · 48 prohlídek
- ostatní68,0 % · 525 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Modrá metalíza13,0 % · 13 vozidel
- Bílá7,0 % · 7 vozidel
- Šedá metalíza7,0 % · 7 vozidel
- Stříbrná metalíza6,0 % · 6 vozidel
- Modrá5,0 % · 5 vozidel
- ostatní62,0 % · 62 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 16,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Co z toho plyne pro kupujícího
Ročník 1997 je mezi ročníky Třídy V podprůměrný. Plná způsobilost je o 2,1 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.
Velká část nabídky má přes 300 000 km. Kontrola stavu motoru, rozvodů a podvozku je u této generace nutná.
Proklepněte konkrétní Mercedes-Benz Třídu V 1997
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.