Mercedes-Benz Třída E 2022

Evidováno
137
Způsobilost na STK
98,6 %
Ø nájezd (medián)
45 571 km
Dovezeno (63 ks)
46 %

Způsobilé na 30 dnů 1,1 % · Nezpůsobilé 0,3 % (celkem 1,3 % bez plné způsobilosti, z 374 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 822 497 Kčmedián 915 311 Kčdo 1 253 120 Kč

Mercedes-Benz Třída E ročníku 2022 má v ČR 137 vozů. V provozu jich zůstává 130 vozů (94,9 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 46,0 % (63 vozů).

Ročník 202298,6 %
Model celkem95,3 %
Značka celkem94,9 %

Jak ročník stárne

Mercedes-Benz Třídy E 2022 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,1 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 143 kW (28,5 %), 2.0 Nafta 147 kW (25,5 %), 2.9 Nafta 243 kW (20,4 %).

Nejčastější barva je šedá (36,5 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 374 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2022 mělo plnou způsobilost 98,6 %. Model jako celek dosahuje 95,3 %, tento ročník je tedy o 3,3 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 98,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,1 % a „Nezpůsobilé“ 0,3 % ze všech prohlídek (celkem 1,3 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,0 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2021 (97,6 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 44,0 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 45 571 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 24 003 až 81 564 km. To odpovídá asi 11 393 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (59,4 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (46,0 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
21×
2
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
5×
3
Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.3.1.1
2×
Zobrazit dalších 5 závad
4
U vozidla, schváleného v ČR po 1. 1. 2002 pro brzdové světlo použito nehomologované světelné zařízení (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.3.3.4.1
1×
5
U vozidla, schváleného v ČR po 1.1. 2002 pro přední mlhové světlo použito nehomologované světelné zařízení (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.5.4.4.2
1×
6
Hřídel stěrače není opatřena ochranným pouzdrem (nebezpečné vnější výčnělky).
Výhledy · kód 3.4.3.1
1×
7
Některý spojovací prvek upevnění nápravy uvolněný, prasklý nebo chybí nebo v otočném uložení nápravy (např. čep / pouzdro u vodících tyčí / výkyvná přední náprava traktoru) jsou větší vůle než provozní.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.2.1
1×
8
Zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrana nebo nárazník je v tak zhoršeném technickém stavu (uvolněný, prasklý, deformovaný, vyhnutý do strany), že bezprostředně hrozí jeho upadnutí nebo zachycení osob (nebezpečné hrany).
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.4.2.2
1×

Cenový odhad

822 497
od Kč
915 311
medián Kč
1 253 120
do Kč

Při nájezdu kolem 89 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km1 032 000 Kč
75 000 km957 000 Kč
100 000 km892 000 Kč
125 000 km814 000 Kč
150 000 km732 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Mercedes-Benz Třídy E ročníku 2022 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 915 311 Kč (při mediánovém nájezdu 88 500 km). Běžné rozpětí je od 822 497 do 1 253 120 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 1 699 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 685 000 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 1 032 000 Kč, s nájezdem 150 000 km na 732 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Mercedes-Benz Třídy E 2022 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo85,7 % · 54 vozidel
  • Dánsko6,3 % · 4 vozidla
  • Švédsko3,2 % · 2 vozidla
  • Jižní Korea1,6 % · 1 vozidlo
  • Slovensko1,6 % · 1 vozidlo
  • země neurčena1,6 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha59,4 % · 253 prohlídek
  • Středočeský kraj23,5 % · 100 prohlídek
  • Jihomoravský kraj17,1 % · 73 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá36,5 % · 50 vozidel
  • Černá31,4 % · 43 vozidel
  • Bílá16,8 % · 23 vozidel
  • Modrá8,0 % · 11 vozidel
  • Červená6,6 % · 9 vozidel
  • ostatní0,7 % · 1 vozidlo

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
36,0 %
evidováno u 182 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 89,7 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,8 %EURO 4 · 0,2 %

Majitelé a osud v registru

Z 505 vozů Mercedes-Benz Třídy E 2022 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
85,5 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,7 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
84,6 %
vyvezeno 7,7 % · zaniklo 0,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2022 patří u Třídy E k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 3,3 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Mercedes-Benz Třídy E

Proklepněte konkrétní Mercedes-Benz Třídu E 2022

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.