Mercedes-Benz Třída E 2014

Evidováno
237
Způsobilost na STK
96,6 %
Ø nájezd (medián)
157 845 km
Dovezeno (147 ks)
62 %

Způsobilé na 30 dnů 3,3 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 3,3 % bez plné způsobilosti, z 1 659 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 249 000 Kčmedián 300 000 Kčdo 362 000 Kč

Ročník 2014 Mercedes-Benz Třídy E má v českých registrech 237 vozů. V provozu zůstává 218 vozů (92,0 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 147 vozů (62,0 %).

Ročník 201496,6 %
Model celkem95,3 %
Značka celkem94,9 %

Jak ročník stárne

Mercedes-Benz Třídy E 2014 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 12 let klesla plná způsobilost o 2,7 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky96,4 %60 000 až 130 000 km
6 let96,4 %90 000 až 190 000 km
8 let97,4 %120 000 až 220 000 km
10 let94,3 %150 000 až 260 000 km
12 let93,6 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.1 Nafta 150 kW (27,8 %), 2.1 Nafta 125 kW (24,1 %), 3.0 Nafta 185 kW (19,8 %).

Nejčastější barva je černá (35,4 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 659 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2014 mělo plnou způsobilost 96,6 %. Model jako celek dosahuje 95,3 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,3 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 96,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 3,3 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 157 845 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 103 085 až 222 346 km. To odpovídá asi 13 154 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (50,9 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (62,0 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Brzdové zařízení21523,2 %
Výhledy16117,4 %
Podvozek a části připevněné k podvozku12513,5 %
Řízení9710,5 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení9310,0 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav899,6 %
Identifikace vozidla758,1 %
Obtěžování okolí727,8 %

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
123×
2
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
64×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
62×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy.
Brzdové zařízení · kód 1.1.6.2.1
62×
5
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
42×
6
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
35×
7
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
32×
8
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
26×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

2,8 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 2 149 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2014

MotorPočetSTK~cena
2.1 Nafta 150 kW6696,8 %277 000 Kč
2.1 Nafta 125 kW5795,6 %289 000 Kč
3.0 Nafta 185 kW4797,7 %341 995 Kč

Cenový odhad

249 000
od Kč
300 000
medián Kč
362 000
do Kč

Při nájezdu kolem 203 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km404 000 Kč
150 000 km346 000 Kč
200 000 km301 000 Kč
250 000 km278 000 Kč
300 000 km232 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Mercedes-Benz Třídy E ročníku 2014 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 300 000 Kč (při mediánovém nájezdu 203 409 km). Běžné rozpětí je od 249 000 do 362 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 455 555 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 221 513 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 404 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 232 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Mercedes-Benz Třídy E 2014 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo77,6 % · 114 vozidel
  • Belgie6,8 % · 10 vozidel
  • Rakousko3,4 % · 5 vozidel
  • Itálie2,7 % · 4 vozidla
  • Francie2,0 % · 3 vozidla
  • ostatní země4,1 % · 6 vozidel
  • země neurčena3,4 % · 5 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha50,9 % · 1 108 prohlídek
  • Středočeský kraj26,2 % · 569 prohlídek
  • Jihomoravský kraj22,9 % · 498 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá35,4 % · 84 vozidel
  • Šedá33,3 % · 79 vozidel
  • Bílá14,3 % · 34 vozidel
  • Hnědá5,5 % · 13 vozidel
  • Modrá4,2 % · 10 vozidel
  • ostatní7,2 % · 17 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
22,6 %
evidováno u 213 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 54,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 52,5 %EURO 6 · 47,3 %EURO 3 · 0,2 %

Majitelé a osud v registru

Z 943 vozů Mercedes-Benz Třídy E 2014 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
63,7 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
1,2 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
83,2 %
vyvezeno 15,0 % · zaniklo 0,5 %

Jiné ročníky Mercedes-Benz Třídy E

Proklepněte konkrétní Mercedes-Benz Třídu E 2014

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.