Mazda 3 2021

Evidováno
176
Způsobilost na STK
96,8 %
Ø nájezd (medián)
46 871 km
Dovezeno (22 ks)
13 %

Způsobilé na 30 dnů 3,1 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 3,1 % bez plné způsobilosti, z 425 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 400 000 Kčmedián 429 999 Kčdo 459 000 Kč

Ročník 2021 Mazdy 3 má v českých registrech 176 vozů. V provozu zůstává 173 vozů (98,3 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 22 vozů (12,5 %).

Ročník 202196,8 %
Model celkem94,6 %
Značka celkem93,8 %

Jak ročník stárne

Mazdy 3 2021 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky96,0 %30 000 až 70 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Benzín 90 kW (46,0 %), 2.0 Benzín 137 kW (26,7 %), 2.0 Benzín 110 kW (18,2 %).

Nejčastější barva je červená (53,4 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 425 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2021 mělo plnou způsobilost 96,8 %. Model jako celek dosahuje 94,6 %, tento ročník je tedy o 2,2 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 96,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,1 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 3,1 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,4 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 2020 (98,2 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 69,6 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 46 871 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 29 541 až 66 828 km. To odpovídá asi 9 374 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (45,6 %), pak následují Jihomoravský kraj a Moravskoslezský kraj.

Podíl dovozů (12,5 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
8×
2
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně přesahuje 1/5 její šířky.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.2
8×
3
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
5×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.2.4
3×
5
Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.3.1.1
3×
6
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
2×
7
Vozidlo není vybaveno / dovybaveno předepsanou zadní mlhovou svítilnou na straně přivrácené do středu vozovky.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.5.4.1.1
2×
8
Způsob uchycení tabulky registrační značky neodpovídá požadavkům nebo snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.2.3
1×

Motorizace ročníku 2021

MotorPočetSTK~cena
2.0 Benzín 90 kW8196,6 %420 000 Kč
2.0 Benzín 137 kW4796,5 %460 000 Kč

Cenový odhad

400 000
od Kč
429 999
medián Kč
459 000
do Kč

Při nájezdu kolem 80 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km491 000 Kč
50 000 km456 000 Kč
75 000 km434 000 Kč
100 000 km419 000 Kč
125 000 km408 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Mazda 3 ročníku 2021 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 429 999 Kč (při mediánovém nájezdu 79 699 km). Běžné rozpětí je od 400 000 do 459 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 520 769 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 346 846 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 491 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 408 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Mazdy 3 2021 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo77,3 % · 17 vozidel
  • Rakousko9,1 % · 2 vozidla
  • Estonská republika4,5 % · 1 vozidlo
  • Slovensko4,5 % · 1 vozidlo
  • země neurčena4,5 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha33,9 % · 144 prohlídek
  • Jihomoravský kraj21,2 % · 90 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj19,3 % · 82 prohlídek
  • ostatní25,6 % · 109 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená53,4 % · 94 vozidel
  • Šedá23,3 % · 41 vozidel
  • Bílá13,1 % · 23 vozidel
  • Modrá6,8 % · 12 vozidel
  • Černá2,3 % · 4 vozidla
  • ostatní1,1 % · 2 vozidla

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
12,4 %
evidováno u 64 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 52,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 100,0 %

Majitelé a osud v registru

Z 517 vozů Mazdy 3 2021 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
36,6 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
1,2 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
97,5 %
vyvezeno 2,1 % · zaniklo 0,2 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2021 patří u 3 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,2 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Mazdy 3

Proklepněte konkrétní Mazdu 3 2021

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.