Mazda 3 2013

Evidováno
153
Způsobilost na STK
97,4 %
Ø nájezd (medián)
98 495 km
Dovezeno (58 ks)
38 %

Způsobilé na 30 dnů 2,4 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 2,5 % bez plné způsobilosti, z 834 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 146 000 Kčmedián 190 000 Kčdo 241 750 Kč

Ročník 2013 Mazdy 3 má v českých registrech 153 vozů. V provozu zůstává 139 vozů (90,8 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 58 vozů (37,9 %).

Ročník 201397,4 %
Model celkem94,6 %
Značka celkem93,8 %

Jak ročník stárne

Mazdy 3 2013 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 12 let klesla plná způsobilost o 6,8 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky100,0 % -
6 let98,9 % -
8 let98,4 % -
10 let97,5 % -
12 let93,2 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Benzín 77 kW (42,5 %), 2.0 Benzín 88 kW (20,9 %), 1.5 Benzín 74 kW (16,3 %).

Barevně převládá červená (20,3 %), druhá nejčastější je šedá (17,6 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 834 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2013 mělo plnou způsobilost 97,4 %. Model jako celek dosahuje 94,6 %, tento ročník je tedy o 2,9 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 97,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 2,5 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 98 495 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 62 312 až 135 422 km. To odpovídá asi 7 577 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (36,1 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Středočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (37,9 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku31135,4 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení22025,1 %
Brzdové zařízení14816,9 %
Výhledy849,6 %
Řízení606,8 %
Identifikace vozidla556,3 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
112×
2
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
109×
3
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
88×
Zobrazit dalších 5 závad
4
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
77×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
68×
6
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
54×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
42×
8
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
34×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

1,0 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 347 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2013

MotorPočetSTK~cena
1.6 Benzín 77 kW6598,3 %152 807 Kč

Cenový odhad

146 000
od Kč
190 000
medián Kč
241 750
do Kč

Při nájezdu kolem 151 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km266 000 Kč
100 000 km212 000 Kč
150 000 km190 000 Kč
200 000 km159 000 Kč
250 000 km139 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Mazda 3 ročníku 2013 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 190 000 Kč (při mediánovém nájezdu 151 169 km). Běžné rozpětí je od 146 000 do 241 750 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 283 609 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 93 222 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 266 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 139 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Mazdy 3 2013 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo70,7 % · 41 vozidel
  • Rakousko17,2 % · 10 vozidel
  • Belgie1,7 % · 1 vozidlo
  • Dánsko1,7 % · 1 vozidlo
  • Maďarsko1,7 % · 1 vozidlo
  • ostatní země5,2 % · 3 vozidla
  • země neurčena1,7 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha33,0 % · 275 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj30,5 % · 254 prohlídek
  • Středočeský kraj27,9 % · 233 prohlídek
  • ostatní8,6 % · 72 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená20,3 % · 31 vozidel
  • Šedá17,6 % · 27 vozidel
  • Bílá16,3 % · 25 vozidel
  • Hnědá10,5 % · 16 vozidel
  • Šedá základní7,8 % · 12 vozidel
  • ostatní27,5 % · 42 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
16,5 %
evidováno u 99 vozů
Tažné zařízení
12,0 %
evidováno u 72 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 47,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 96,2 %EURO 6 · 2,8 %EURO 4 · 1,0 %

Majitelé a osud v registru

Z 600 vozů Mazdy 3 2013 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
31,2 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
1,7 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
84,5 %
vyvezeno 14,7 % · zaniklo 0,7 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2013 patří u 3 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,9 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Mazdy 3

Proklepněte konkrétní Mazdu 3 2013

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.