Mazda 3 2018
Způsobilé na 30 dnů 3,4 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 3,4 % bez plné způsobilosti, z 915 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 279 925 Kčmedián 301 289 Kčdo 328 706 Kč
V roce 2018 eviduje registr Mazdy 3 219 vozů. V provozu jich zůstává 217 vozů (99,1 %); ze zahraničí dovezeno 45 vozů (20,5 %).
Jak ročník stárne
Mazdy 3 2018 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 8 let klesla plná způsobilost o 1,1 %.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 4 roky | 97,2 % | 30 000 až 60 000 km |
| 6 let | 96,1 % | 50 000 až 90 000 km |
| 8 let | 96,1 % | 60 000 až 120 000 km |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Benzín 88 kW (79,5 %), 2.0 Benzín 121 kW (14,2 %), 1.5 Benzín 74 kW (5,0 %).
Nejčastější barva je červená (50,2 % všech kusů).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 915 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2018 mělo plnou způsobilost 96,6 %. Model jako celek dosahuje 94,6 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 2,0 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 96,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 3,4 % bez plné způsobilosti).
Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 35,7 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 66 923 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 41 820 až 97 582 km. To odpovídá asi 8 365 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).
Nejvíc kusů je v Praze (39,2 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Jihomoravský kraj.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 89 | 36,3 % |
| Výhledy | 79 | 32,2 % |
| Brzdové zařízení | 77 | 31,4 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Na co se zaměřit u ročníku 2018
Závady, které technici u Mazdy 3 2018 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Nadměrně zkorodovaný brzdový kotoučBrzdové zařízení · kód 1.1.14.1.2 | B | 2,0× |
Další vážné závady se v našich datech neobjevují častěji, než je u stejně starých vozů běžné.
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Nadměrně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.2 | 10 let | 240 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Motorizace ročníku 2018
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 2.0 Benzín 88 kW | 174 | 96,4 % | 301 475 Kč |
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 110 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 50 000 km | 331 000 Kč |
| 100 000 km | 305 000 Kč |
| 150 000 km | 282 000 Kč |
| 200 000 km | 248 000 Kč |
| 250 000 km | 219 000 Kč |
Cenový odhad
Typická tržní cena Mazda 3 ročníku 2018 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 301 289 Kč (při mediánovém nájezdu 110 471 km). Běžné rozpětí je od 279 925 do 328 706 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 350 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 265 853 Kč.
S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 331 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 219 000 Kč.
Z registru vozidel
Složení Mazdy 3 2018 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo64,4 % · 29 vozidel
- Rakousko11,1 % · 5 vozidel
- Dánsko8,9 % · 4 vozidla
- Slovensko6,7 % · 3 vozidla
- Belgie2,2 % · 1 vozidlo
- ostatní země4,4 % · 2 vozidla
- země neurčena2,2 % · 1 vozidlo
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Hlavní město Praha39,2 % · 407 prohlídek
- Moravskoslezský kraj32,1 % · 334 prohlídek
- Jihomoravský kraj28,7 % · 298 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Červená50,2 % · 110 vozidel
- Šedá18,3 % · 40 vozidel
- Bílá16,4 % · 36 vozidel
- Modrá9,1 % · 20 vozidel
- Černá4,1 % · 9 vozidel
- ostatní1,8 % · 4 vozidla
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 69,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Majitelé a osud v registru
Z 868 vozů Mazdy 3 2018 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.
Co z toho plyne pro kupujícího
Ročník 2018 patří u 3 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,0 procentního bodu nad průměrem modelu.
Proklepněte konkrétní Mazdu 3 2018
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.