Hyundai i10 2011
Způsobilé na 30 dnů 3,2 % · Nezpůsobilé 0,7 % (celkem 3,9 % bez plné způsobilosti, z 1 272 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 59 000 Kčmedián 74 000 Kčdo 84 823 Kč
Pro Hyundai i10 ročníku 2011 eviduje registr 152 vozů. Počet registrací po vrcholu postupně klesá. Aktivně jezdí 136 vozů (89,5 %), dovoz tvoří 11,2 % ročníku (17 vozů).
Jak ročník stárne
Hyundai i10 2011 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 14 let klesla plná způsobilost o 7,0 %.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 4 roky | 97,0 % | - |
| 6 let | 96,8 % | - |
| 8 let | 96,9 % | - |
| 10 let | 93,1 % | - |
| 12 let | 95,1 % | - |
| 14 let | 90,0 % | - |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.1 Benzín 50 kW (40,8 %), 1.1 Benzín 51 kW (33,6 %), 1.1 Benzín 48 kW (18,4 %).
Barevně převládá červená (19,7 %), druhá nejčastější je červená-metal (17,8 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 1 272 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2011 mělo plnou způsobilost 95,8 %. Model jako celek dosahuje 94,9 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,9 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 95,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,7 % ze všech prohlídek (celkem 3,9 % bez plné způsobilosti).
Meziročně je plná způsobilost o 1,0 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2010 (94,8 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 59 167 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 31 962 až 101 161 km. To odpovídá asi 3 944 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (36,1 %), pak následují Plzeňský kraj a Ústecký kraj.
Podíl dovozů (11,2 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 368 | 33,1 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 262 | 23,6 % |
| Brzdové zařízení | 249 | 22,4 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 107 | 9,6 % |
| Řízení | 71 | 6,4 % |
| Výhledy | 55 | 4,9 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Motorizace ročníku 2011
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 1.1 Benzín 50 kW | 62 | 97,6 % | 67 500 Kč |
| 1.1 Benzín 51 kW | 51 | 95,8 % | 74 000 Kč |
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 100 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 50 000 km | 89 000 Kč |
| 100 000 km | 76 000 Kč |
| 150 000 km | 64 000 Kč |
| 200 000 km | 52 000 Kč |
| 250 000 km | 40 000 Kč |
Cenový odhad
Typická tržní cena Hyundai i10 ročníku 2011 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 74 000 Kč (při mediánovém nájezdu 100 087 km). Běžné rozpětí je od 59 000 do 84 823 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 89 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 48 500 Kč.
S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 89 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 40 000 Kč.
Z registru vozidel
Složení Hyundai i10 2011 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo82,4 % · 14 vozidel
- Dánsko5,9 % · 1 vozidlo
- Francie5,9 % · 1 vozidlo
- Rakousko5,9 % · 1 vozidlo
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj14,5 % · 185 prohlídek
- Plzeňský kraj13,1 % · 166 prohlídek
- Ústecký kraj12,7 % · 162 prohlídek
- ostatní59,7 % · 759 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Červená19,7 % · 30 vozidel
- Červená metalíza17,8 % · 27 vozidel
- Modrá metalíza14,5 % · 22 vozidel
- Stříbrná metalíza10,5 % · 16 vozidel
- Červená základní7,2 % · 11 vozidel
- ostatní30,3 % · 46 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 44,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Proklepněte konkrétní Hyundai i10 2011
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.