Honda Civic 2014

Evidováno
196
Způsobilost na STK
97,8 %
Ø nájezd (medián)
89 815 km
Dovezeno (31 ks)
16 %

Způsobilé na 30 dnů 2,1 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 2,2 % bez plné způsobilosti, z 1 251 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 170 008 Kčmedián 181 838 Kčdo 209 000 Kč

Pro Hondu Civic ročníku 2014 eviduje registr 196 vozů. Aktivně jezdí 194 vozů (99,0 %), dovoz tvoří 15,8 % ročníku (31 vozů).

Ročník 201497,8 %
Model celkem93,9 %
Značka celkem94,1 %

Jak ročník stárne

Hondy Civicu 2014 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 12 let klesla plná způsobilost o 2,7 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,6 %30 000 až 70 000 km
6 let98,3 %50 000 až 100 000 km
8 let98,1 %60 000 až 130 000 km
10 let96,9 %80 000 až 160 000 km
12 let95,9 %90 000 až 180 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.8 Benzín 104 kW (55,1 %), 1.6 Nafta 88 kW (24,0 %), 1.3 Benzín 73 kW (18,4 %).

Barevně převládá bílá (20,4 %), druhá nejčastější je šedá (14,8 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 251 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2014 mělo plnou způsobilost 97,8 %. Model jako celek dosahuje 93,9 %, tento ročník je tedy o 3,9 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 97,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,1 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 2,2 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 89 815 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 58 017 až 127 247 km. To odpovídá asi 7 485 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (36,5 %), pak následují Středočeský kraj a Moravskoslezský kraj.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku27228,9 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení19620,8 %
Výhledy14515,4 %
Brzdové zařízení13814,6 %
Identifikace vozidla9910,5 %
Řízení929,8 %

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
91×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
83×
3
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
81×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
80×
5
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
79×
6
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
69×
7
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
64×
8
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
36×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

1,2 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2014

MotorPočetSTK~cena
1.8 Benzín 104 kW10898,6 %209 000 Kč
1.6 Nafta 88 kW4795,6 %174 888 Kč

Cenový odhad

170 008
od Kč
181 838
medián Kč
209 000
do Kč

Při nájezdu kolem 123 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km233 000 Kč
100 000 km193 000 Kč
150 000 km164 000 Kč
200 000 km138 000 Kč
250 000 km122 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Honda Civicu ročníku 2014 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 181 838 Kč (při mediánovém nájezdu 122 584 km). Běžné rozpětí je od 170 008 do 209 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 280 186 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 162 000 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 233 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 122 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Hondy Civicu 2014 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo64,5 % · 20 vozidel
  • Rakousko9,7 % · 3 vozidla
  • Itálie6,5 % · 2 vozidla
  • Slovensko6,5 % · 2 vozidla
  • Francie3,2 % · 1 vozidlo
  • ostatní země6,5 % · 2 vozidla
  • země neurčena3,2 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha36,5 % · 635 prohlídek
  • Středočeský kraj33,2 % · 577 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj30,3 % · 526 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá20,4 % · 40 vozidel
  • Šedá14,8 % · 29 vozidel
  • Červená10,2 % · 20 vozidel
  • Černá9,2 % · 18 vozidel
  • Stříbrná metalíza8,7 % · 17 vozidel
  • ostatní36,7 % · 72 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
45,1 %
evidováno u 343 vozů
Tažné zařízení
22,9 %
evidováno u 174 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 55,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 98,6 %EURO 6 · 1,4 %

Majitelé a osud v registru

Z 761 vozů Hondy Civicu 2014 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
41,4 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
2,0 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
93,2 %
vyvezeno 5,8 % · zaniklo 0,7 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2014 patří u Civicu k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 3,9 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Hondy Civicu

Proklepněte konkrétní Hondu Civic 2014

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.