Honda Accord 2010

2.2 Nafta 110 kW

Kód motoru: N22B1

Specifikace motoru

Nafta
Palivo
110 kW
Výkon (150 k)
~2 200 cm³
Objem
5,9 l/100 km
Ø spotřeba
156 g/km
Ø CO₂
208 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 4· Ø hmotnost 1 638 kg· rozvor 2 705 mm· délka 4 740 mm
Zahrnuté varianty paliva: nafta

Charakter motoru

Větší turbodiesel cílí na vyšší výkon a schopnost tahat těžké přívěsy. Platí se to ale vyššími provozními náklady a komplikovanější údržbou.

U dieselů v tomto stáří je klíčové prověřit stav DPF filtru, EGR ventilu, vstřikovačů a systému common-rail. Servisní historie s doloženými výměnami oleje a paliva je zásadní.

Evidováno
59
V provozu
48
Způsobilost na STK
95,2 %
STK kontrol
592

Způsobilé na 30 dnů 4,1 % · Nezpůsobilé 0,5 % (celkem 4,6 % bez plné způsobilosti, z 592 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 107 000 Kčobvykle 134 000 Kčdo 167 000 Kč

2.2 Nafta 110 kW je druhá nejpočetnější motorizace u Hondy Accordu ročníku 2010. V registrech je evidováno 59 vozů (33,3 % ročníku).

V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem N22B1.

Tato motorizace95,2 %
Ročník celkem95,8 %
Model celkem93,0 %
Značka celkem94,1 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
do 100 000 km98,4 %
100-200 000 km95,3 %
200-300 000 km91,8 %
nad 300 000 km94,2 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 95,2 % (592 prohlídek), tedy mírně pod průměrem (o 0,7 procentního bodu) mezi motory ročníku 2010 (ročník průměrně 95,8 %).

Plnou způsobilost mělo 95,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,5 % ze všech prohlídek (celkem 4,6 % bez plné způsobilosti).

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

3,8 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 320 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Další motorizace Hondy Accordu 2010

Cenový odhad

107 000
od Kč
134 000
obvykle Kč
167 000
do Kč

Při nájezdu kolem 188 000 km, obvyklém v inzerci. Odhad z cen srovnatelných vozů.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km183 000 Kč
150 000 km150 000 Kč
200 000 km128 000 Kč
250 000 km108 000 Kč
300 000 km89 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 2.2 Nafta 110 kW vychází při nájezdu kolem 188 000 km na přibližně 134 000 Kč. Polovina srovnatelných vozů se nabízí mezi 107 000 a 167 000 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 183 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 89 000 Kč.

Jiné ročníky Hondy Accordu

Proklepněte konkrétní Hondu Accord 2010 2.2 Nafta 110 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.