Honda Accord 2010

Evidováno
177
Způsobilost na STK
95,8 %
Ø nájezd (medián)
159 903 km
Dovezeno (55 ks)
31 %

Způsobilé na 30 dnů 3,6 % · Nezpůsobilé 0,4 % (celkem 4,0 % bez plné způsobilosti, z 1 621 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 179 000 Kčmedián 200 000 Kčdo 245 000 Kč

Ročník 2010 Hondy Accordu má v českých registrech 177 vozů. V provozu zůstává 143 vozů (80,8 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 55 vozů (31,1 %).

Ročník 201095,8 %
Model celkem93,0 %
Značka celkem94,1 %

Jak ročník stárne

Hondy Accordu 2010 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 16 let klesla plná způsobilost o 6,4 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky95,2 % -
6 let99,2 % -
8 let96,5 % -
10 let92,5 % -
12 let95,0 % -
14 let94,3 % -
16 let88,8 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.4 Benzín 148 kW (41,2 %), 2.2 Nafta 110 kW (33,3 %), 2.0 Benzín 115 kW (11,9 %).

Barevně převládá šedá-metal (22,6 %), druhá nejčastější je šedá (15,8 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 621 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2010 mělo plnou způsobilost 95,8 %. Model jako celek dosahuje 93,0 %, tento ročník je tedy o 2,8 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 95,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,4 % ze všech prohlídek (celkem 4,0 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 159 903 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 109 978 až 213 476 km. To odpovídá asi 9 994 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (45,7 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Středočeský kraj.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku44130,4 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení39327,1 %
Brzdové zařízení22915,8 %
Výhledy1238,5 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav1097,5 %
Řízení956,5 %
Identifikace vozidla624,3 %

Nejčastější závady STK

1
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
190×
2
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
186×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
114×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
83×
5
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
78×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
75×
7
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
68×
8
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
45×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

4,0 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 918 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2010

MotorPočetSTK~cena
2.4 Benzín 148 kW7396,5 %259 900 Kč
2.2 Nafta 110 kW5995,2 %134 000 Kč

Cenový odhad

179 000
od Kč
200 000
medián Kč
245 000
do Kč

Při nájezdu kolem 188 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km277 000 Kč
150 000 km227 000 Kč
200 000 km188 000 Kč
250 000 km161 000 Kč
300 000 km132 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Honda Accordu ročníku 2010 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 200 000 Kč (při mediánovém nájezdu 188 000 km). Běžné rozpětí je od 179 000 do 245 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 287 980 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 129 487 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 277 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 132 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Hondy Accordu 2010 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo67,3 % · 37 vozidel
  • Itálie10,9 % · 6 vozidel
  • Dánsko5,5 % · 3 vozidla
  • Švédsko3,6 % · 2 vozidla
  • Belgie1,8 % · 1 vozidlo
  • ostatní země7,3 % · 4 vozidla
  • země neurčena3,6 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha25,0 % · 405 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj15,0 % · 243 prohlídek
  • Středočeský kraj14,7 % · 239 prohlídek
  • ostatní45,3 % · 734 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá metalíza22,6 % · 40 vozidel
  • Šedá15,8 % · 28 vozidel
  • Černá12,4 % · 22 vozidel
  • Černá metalíza11,3 % · 20 vozidel
  • Bílá9,6 % · 17 vozidel
  • ostatní28,2 % · 50 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
45,9 %
evidováno u 130 vozů
Tažné zařízení
22,3 %
evidováno u 63 vozů
Katalyzátor
6,7 %
evidováno u 19 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 48,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 78,3 %EURO 4 · 15,9 %EURO 3 · 5,8 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2010 patří u Accordu k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,8 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Hondy Accordu

Proklepněte konkrétní Hondu Accord 2010

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.