Honda Accord 2011

Evidováno
88
Způsobilost na STK
95,5 %
Ø nájezd (medián)
154 510 km
Dovezeno (25 ks)
28 %

Způsobilé na 30 dnů 4,3 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 4,3 % bez plné způsobilosti, z 768 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Honda Accord ročníku 2011 má v ČR 88 vozů. V provozu jich zůstává 73 vozů (83,0 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 28,4 % (25 vozů).

Ročník 201195,5 %
Model celkem93,0 %
Značka celkem94,1 %

Jak ročník stárne

Hondy Accordu 2011 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 14 let klesla plná způsobilost o 4,2 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky95,8 % -
6 let97,1 % -
8 let93,1 % -
10 let94,4 % -
12 let93,4 % -
14 let91,7 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Benzín 115 kW (36,4 %), 2.4 Benzín 148 kW (25,0 %), 2.2 Nafta 110 kW (19,3 %).

Barevně převládá šedá-metal (26,1 %), druhá nejčastější je bílá (20,5 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 768 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2011 mělo plnou způsobilost 95,5 %. Model jako celek dosahuje 93,0 %, tento ročník je tedy o 2,5 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 95,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 4,3 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 154 510 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 103 790 až 209 233 km. To odpovídá asi 10 301 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (42,9 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku23635,6 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení20931,5 %
Brzdové zařízení9213,9 %
Řízení6910,4 %
Výhledy578,6 %

Nejčastější závady STK

1
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
104×
2
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
89×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
84×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
56×
5
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
44×
6
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
40×
7
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
29×
8
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
24×

Z registru vozidel

Složení Hondy Accordu 2011 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo72,0 % · 18 vozidel
  • Polsko12,0 % · 3 vozidla
  • Slovensko8,0 % · 2 vozidla
  • Belgie4,0 % · 1 vozidlo
  • Francie4,0 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha24,3 % · 187 prohlídek
  • Středočeský kraj16,5 % · 127 prohlídek
  • Jihomoravský kraj15,9 % · 122 prohlídek
  • ostatní43,2 % · 332 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá metalíza26,1 % · 23 vozidel
  • Bílá20,5 % · 18 vozidel
  • Černá metalíza15,9 % · 14 vozidel
  • Šedá12,5 % · 11 vozidel
  • Černá9,1 % · 8 vozidel
  • ostatní15,9 % · 14 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
31,4 %
evidováno u 61 vozů
Tažné zařízení
26,8 %
evidováno u 52 vozů
Pohon na plyn
6,7 %
evidováno u 13 vozů
Katalyzátor
6,2 %
evidováno u 12 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 50,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 94,8 %EURO 3 · 2,1 %EURO 4 · 2,1 %EURO 6 · 1,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2011 patří u Accordu k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,5 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Hondy Accordu

Proklepněte konkrétní Hondu Accord 2011

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.