Honda Accord 1993

Evidováno
362
Způsobilost na STK
94,1 %
Ø nájezd (medián)
203 337 km
Dovezeno (135 ks)
37 %

Způsobilé na 30 dnů 3,1 % · Nezpůsobilé 1,3 % (celkem 4,4 % bez plné způsobilosti, z 997 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 25,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Pro Hondu Accord ročníku 1993 eviduje registr 362 vozů. Blížíme se roku s nejvyšším počtem registrací, model nabíral na popularitě. Aktivně jezdí 82 vozů (22,7 %), dovoz tvoří 37,3 % ročníku (135 vozů).

Ročník 199394,1 %
Model celkem93,0 %
Značka celkem94,1 %

Jak ročník stárne

Hondy Accordu 1993 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
16 let82,3 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Benzín (56,1 %), 2.0 Benzín 96 kW (16,9 %), 2.2 Benzín (9,4 %).

Barevně převládá šedá-tmavá (16,6 %), druhá nejčastější je šedá-metal (10,2 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 997 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1993 mělo plnou způsobilost 94,1 %. Model jako celek dosahuje 93,0 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,1 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 94,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,1 % a „Nezpůsobilé“ 1,3 % ze všech prohlídek (celkem 4,4 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,4 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 1992 (95,5 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 7,6 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 203 337 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 156 650 až 249 731 km. To odpovídá asi 6 162 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (39,8 %), pak následují Středočeský kraj a Moravskoslezský kraj.

Vysoký podíl dovozů (37,3 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku38741,9 %
Brzdové zařízení24026,0 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení13614,7 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav9810,6 %
Řízení626,7 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
136×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
86×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
75×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
47×
5
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
41×
6
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
36×
7
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
34×
8
Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci.
Brzdové zařízení · kód 1.1.15.4.1
34×

Motorizace ročníku 1993

MotorPočetSTK~cena
2.0 Benzín 96 kW6194,3 %–

Z registru vozidel

Složení Hondy Accordu 1993 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo2,2 % · 3 vozidla
  • Itálie0,7 % · 1 vozidlo
  • Rakousko0,7 % · 1 vozidlo
  • země neurčena96,3 % · 130 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha10,3 % · 103 prohlídek
  • Středočeský kraj8,7 % · 87 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj6,9 % · 69 prohlídek
  • ostatní74,0 % · 738 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá tmavá16,6 % · 60 vozidel
  • Šedá metalíza10,2 % · 37 vozidel
  • Červená tmavá9,1 % · 33 vozidel
  • Černá8,8 % · 32 vozidel
  • Modrá tmavá8,3 % · 30 vozidel
  • ostatní47,0 % · 170 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Katalyzátor
54,1 %
evidováno u 196 vozů
Tažné zařízení
15,7 %
evidováno u 57 vozů
ABS
14,4 %
evidováno u 52 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 2,2 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 1 · 100,0 %

Jiné ročníky Hondy Accordu

Proklepněte konkrétní Hondu Accord 1993

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.