Ford S-Max 2020
2.0 Nafta 140 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Středně objemový turbodiesel je v této výkonové třídě typická volba pro dálkaře a řidiče s vysokým ročním nájezdem. Točivý moment přichází nízko a spotřeba zůstává rozumná.
U dieselů v tomto stáří je klíčové prověřit stav DPF filtru, EGR ventilu, vstřikovačů a systému common-rail. Servisní historie s doloženými výměnami oleje a paliva je zásadní.
Způsobilé na 30 dnů 2,9 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,9 % bez plné způsobilosti, z 243 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 2,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 360 000 Kčmedián 389 216 Kčdo 477 877 Kč
V nabídce Fordu S-Max ročníku 2020 obsadila motorizace 2.0 Nafta 140 kW druhá pozici: 89 vozů (46,4 % ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem BCCC (další 1 kódová varianta byla postavena na stejných mechanických dílech).
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 93,6 % |
| 100-200 000 km | 98,6 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 97,1 % (243 prohlídek), tedy mírně pod průměrem (o 0,8 procentního bodu) mezi motory ročníku 2020 (ročník průměrně 97,9 %).
Plnou způsobilost mělo 97,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,9 % bez plné způsobilosti).
Naopak jde o nejhůře hodnocený motor ročníku, dokonce pod úrovní 2.0 Nafta 110 kW (98,5 %).
Na co se zaměřit u motorizace 2.0 Nafta 140 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Nesvítí osvětlení registrační značkySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1 | A | 1,57× |
| Menší poškození čelního sklaVýhledy · kód 3.2.1.2 | A | 1,43× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.1 | 14 let | 5 471 |
| Menší poškození čelního sklakód 3.2.1.2 | 14 let | 3 689 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Rozložení kódů motoru
Z 89 vozidel této motorizace se v registru eviduje 2 kódů typu motoru:
Další motorizace Fordu S-Max 2020
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 150 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 50 000 km | 520 000 Kč |
| 100 000 km | 453 000 Kč |
| 150 000 km | 389 000 Kč |
| 200 000 km | 326 000 Kč |
| 250 000 km | 280 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 2.0 Nafta 140 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 389 216 Kč (při typickém nájezdu 149 844 km). Běžné rozmezí je 360 000–477 877 Kč.
Cenově odpovídá mediánu ročníku 2020 (395 000 Kč).
S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 520 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 280 000 Kč.