Fiat Bravo 2012
Způsobilé na 30 dnů 3,9 % · Nezpůsobilé 0,6 % (celkem 4,5 % bez plné způsobilosti, z 1 026 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 64 990 Kčmedián 77 344 Kčdo 80 157 Kč
Pro Fiat Bravo ročníku 2012 eviduje registr 113 vozů. Aktivně jezdí 95 vozů (84,1 %), dovoz tvoří 8,0 % ročníku (9 vozů).
Jak ročník stárne
Fiatu Bravo 2012 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 14 let klesla plná způsobilost o 7,2 %.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 4 roky | 97,8 % | - |
| 6 let | 99,2 % | - |
| 8 let | 95,0 % | - |
| 10 let | 92,7 % | - |
| 12 let | 87,2 % | - |
| 14 let | 90,7 % | - |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.4 Benzín 66 kW (66,4 %), 1.4 Benzín+LPG 66 kW (13,3 %), 1.6 Nafta 88 kW (9,7 %).
Nejčastější barva je bílá (37,2 % všech kusů).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 1 026 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2012 mělo plnou způsobilost 95,3 %. Model jako celek dosahuje 93,0 %, tento ročník je tedy o 2,3 procentního bodu nad průměrem.
Plnou způsobilost mělo 95,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,6 % ze všech prohlídek (celkem 4,5 % bez plné způsobilosti).
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 100 400 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 63 071 až 154 216 km. To odpovídá asi 7 171 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (38,2 %), pak následují Středočeský kraj a Praha.
Podíl dovozů (8,0 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 305 | 33,9 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 202 | 22,4 % |
| Brzdové zařízení | 138 | 15,3 % |
| Výhledy | 72 | 8,0 % |
| Řízení | 70 | 7,8 % |
| Identifikace vozidla | 58 | 6,4 % |
| Obtěžování okolí | 55 | 6,1 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Motorizace ročníku 2012
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 1.4 Benzín 66 kW | 75 | 95,3 % | 72 440 Kč |
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 172 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 50 000 km | 117 000 Kč |
| 100 000 km | 96 000 Kč |
| 150 000 km | 83 000 Kč |
| 200 000 km | 68 000 Kč |
| 250 000 km | 60 000 Kč |
Cenový odhad
Typická tržní cena Fiat Bravo ročníku 2012 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 77 344 Kč (při mediánovém nájezdu 172 000 km). Běžné rozpětí je od 64 990 do 80 157 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 91 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 43 542 Kč.
S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 117 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 60 000 Kč.
Z registru vozidel
Složení Fiatu Bravo 2012 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Itálie55,6 % · 5 vozidel
- Německo44,4 % · 4 vozidla
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Jihomoravský kraj19,4 % · 199 prohlídek
- Středočeský kraj16,0 % · 164 prohlídek
- Hlavní město Praha15,4 % · 158 prohlídek
- ostatní49,2 % · 505 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Bílá37,2 % · 42 vozidel
- Červená základní14,2 % · 16 vozidel
- Šedá metalíza14,2 % · 16 vozidel
- Červená13,3 % · 15 vozidel
- Modrá metalíza5,3 % · 6 vozidel
- ostatní15,9 % · 18 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 53,7 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Co z toho plyne pro kupujícího
Ročník 2012 patří u Bravo k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,3 procentního bodu nad průměrem modelu.
Proklepněte konkrétní Fiat Bravo 2012
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.