Citroën C4 2022

1.2 Benzín 96 kW

Kód motoru: HN05

Specifikace motoru

Benzín
Palivo
96 kW
Výkon (131 k)
~1 200 cm³
Objem
5,5 l/100 km
Ø spotřeba
124 g/km
Ø CO₂
203 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 6· Ø hmotnost 1 331 kg· rozvor 2 670 mm· délka 4 355 mm
Zahrnuté varianty paliva: benzín

Charakter motoru

Moderní přeplňovaný benzínový motor malého objemu kombinuje nízkou emisní stopu s dobrým výkonem. Klíčová je pravidelná výměna oleje a kontrola řetězu rozvodů.

Evidováno
66
V provozu
65
Způsobilost na STK
96,2 %
STK kontrol
162

Způsobilé na 30 dnů 3,7 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 3,7 % bez plné způsobilosti, z 162 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 3,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 328 725 Kčmedián 366 928 Kčdo 400 392 Kč

V nabídce Citroënu C4 ročníku 2022 obsadila motorizace 1.2 Benzín 96 kW první pozici: 66 vozů (53,7 % ročníku).

V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem HN05.

Tato motorizace96,2 %
Ročník celkem97,2 %
Model celkem94,7 %
Značka celkem93,4 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 96,2 % (162 prohlídek), tedy mírně pod průměrem (o 1,1 procentního bodu) mezi motory ročníku 2022 (ročník průměrně 97,2 %).

Plnou způsobilost mělo 96,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 3,7 % bez plné způsobilosti).

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,4 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 259 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Cenový odhad

328 725
od Kč
366 928
medián Kč
400 392
do Kč

Při nájezdu kolem 45 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km388 000 Kč
50 000 km364 000 Kč
75 000 km339 000 Kč
100 000 km319 000 Kč
125 000 km294 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 1.2 Benzín 96 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 366 928 Kč (při typickém nájezdu 44 944 km). Běžné rozmezí je 328 725–400 392 Kč.

Cenově odpovídá mediánu ročníku 2022 (365 000 Kč).

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 388 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 294 000 Kč.

Jiné ročníky Citroënu C4

Proklepněte konkrétní Citroën C4 2022 1.2 Benzín 96 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.