Citroën C3 2009
1.4 Benzín 70 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Atmosférický nebo lehce přeplňovaný benzínový motor v této výkonové třídě je typický pro základní motorizace. Nevyžaduje prémiová paliva a jeho mechanika je poměrně odolná.
Způsobilé na 30 dnů 6,1 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 6,3 % bez plné způsobilosti, z 3 832 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 59 000 Kčmedián 68 159 Kčdo 82 253 Kč
Třetí nejpočetnější motorizace u Citroënu C3 ročníku 2009 je 1.4 Benzín 70 kW - registr eviduje 391 vozů (17,9 % z celkového ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem 8FS (další 1 kódová varianta byla postavena na stejných mechanických dílech).
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 93,9 % |
| 100-200 000 km | 92,5 % |
| 200-300 000 km | 87,1 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 93,3 % (3 832 prohlídek), tedy mírně pod průměrem (o 0,6 procentního bodu) mezi motory ročníku 2009 (ročník průměrně 93,9 %).
Plnou způsobilost mělo 93,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,1 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 6,3 % bez plné způsobilosti).
Na co se zaměřit u motorizace 1.4 Benzín 70 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Překročené plynné emise (benzín)Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.1 | B | 2,01× |
| Nadměrně zkorodovaný brzdový kotoučBrzdové zařízení · kód 1.1.14.1.2 | B | 1,98× |
| Nesprávná hodnota lambdaObtěžování okolí · kód 8.2.1.2.3 | B | 1,7× |
| Radiální vůle rejdového čepuNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.2.2.1 | B | 1,57× |
| Nesvítí osvětlení registrační značkySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.2 | B | 1,32× |
| Vadný zdroj světla směrové svítilnySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.4.1.1.4 | B | 1,25× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Nedostatečně upevněný výfukkód 6.1.2.2.1 | 14 let | 3 837 |
| Překročené plynné emise (benzín)kód 8.2.1.2.1 | 15 let | 475 |
| Nadměrně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.2 | 16 let | 969 |
| Nesprávná hodnota lambdakód 8.2.1.2.3 | 16 let | 506 |
| Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.2 | 16 let | 788 |
Zobrazit všech 9 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Mírně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.1 | 16 let | 10 466 |
| Poškození zařízení pro nepřímý výhledkód 3.3.4.1 | 16 let | 327 |
| Radiální vůle rejdového čepukód 5.1.2.2.1 | 17 let | 600 |
| Vadný zdroj světla směrové svítilnykód 4.4.1.1.4 | 18 let | 919 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Rozložení kódů motoru
Z 391 vozidel této motorizace se v registru eviduje 2 kódů typu motoru:
Další motorizace Citroënu C3 2009
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 152 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 50 000 km | 98 000 Kč |
| 100 000 km | 80 000 Kč |
| 150 000 km | 68 000 Kč |
| 200 000 km | 55 000 Kč |
| 250 000 km | 47 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 1.4 Benzín 70 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 68 159 Kč (při typickém nájezdu 152 127 km). Běžné rozmezí je 59 000–82 253 Kč.
Oproti mediánu ročníku 2009 (62 000 Kč) je tato motorizace o 10 % výše.
S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 98 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 47 000 Kč.