Citroën C3 2009

1.4 Benzín 54 kW

Kód motoru: KFV

Specifikace motoru

Benzín
Palivo
54 kW
Výkon (73 k)
~1 400 cm³
Objem
6,1 l/100 km
Ø spotřeba
145 g/km
Ø CO₂
167 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 4· Ø hmotnost 1 089 kg· rozvor 2 460 mm· délka 3 858 mm
Zahrnuté varianty paliva: benzínbenzín 95

Charakter motoru

Atmosférický nebo lehce přeplňovaný benzínový motor v této výkonové třídě je typický pro základní motorizace. Nevyžaduje prémiová paliva a jeho mechanika je poměrně odolná.

Evidováno
536
V provozu
468
Způsobilost na STK
94,2 %
STK kontrol
5 070

Způsobilé na 30 dnů 5,1 % · Nezpůsobilé 0,4 % (celkem 5,5 % bez plné způsobilosti, z 5 070 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 39 468 Kčmedián 45 000 Kčdo 55 000 Kč

Druhá nejpočetnější motorizace u Citroënu C3 ročníku 2009 je 1.4 Benzín 54 kW - registr eviduje 536 vozů (24,5 % z celkového ročníku).

V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem KFV.

Tato motorizace94,2 %
Ročník celkem93,9 %
Model celkem93,9 %
Značka celkem93,4 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
do 100 000 km93,5 %
100-200 000 km92,1 %
200-300 000 km97,3 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 94,2 % (5 070 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2009 (ročník průměrně 93,9 %).

Plnou způsobilost mělo 94,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,1 % a „Nezpůsobilé“ 0,4 % ze všech prohlídek (celkem 5,5 % bez plné způsobilosti).

Na co se zaměřit u motorizace 1.4 Benzín 54 kW

Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.

ZávadaČastěji
Nesvítí některá brzdová svítilnaSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.3.1.1.2B2,02×
Poškozená prachovka poloosyNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.2B1,91×
Nadměrně zkorodovaný brzdový kotoučBrzdové zařízení · kód 1.1.14.1.2B1,52×
Vadný zdroj světla ve světlometuSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.5B1,47×
Poškozený optický systém světlometuSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.2B1,43×
Vadný zdroj světla směrové svítilnySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.4.1.1.4B1,34×
Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Poškozená prachovka poloosykód 5.3.4.2.216 let346
Nadměrně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.216 let969
Prachovka na hnacím hřídeli kolakód 5.3.4.2.116 let3 535
Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.116 let10 294
Mírně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.116 let10 466
Zobrazit všech 14 závad
ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Uvolněné uchycení registrační značkykód 0.1.2.116 let409
Nesvítí některá brzdová svítilnakód 4.3.1.1.217 let1 202
Chybné natočení potkávacího světlometukód 4.1.2.1.317 let2 684
Vadný zdroj světla ve světlometukód 4.1.1.1.518 let693
Poškozený optický systém světlometukód 4.1.1.2.218 let1 009
Vadný zdroj světla směrové svítilnykód 4.4.1.1.418 let919
Zadní stěrač chybí nebo nestírá celou plochukód 3.4.2.118 let2 522
Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)kód 4.1.1.2.118 let18 409
Opotřebené závěsy nebo omezovače dveříkód 6.2.3.3.119 let1 776

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

2,8 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
P000827×P01226×
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Další motorizace Citroënu C3 2009

Cenový odhad

39 468
od Kč
45 000
medián Kč
55 000
do Kč

Při nájezdu kolem 134 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km63 000 Kč
100 000 km50 000 Kč
150 000 km43 000 Kč
200 000 km35 000 Kč
250 000 km30 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 1.4 Benzín 54 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 45 000 Kč (při typickém nájezdu 133 727 km). Běžné rozmezí je 39 468–55 000 Kč.

Oproti mediánu ročníku 2009 (62 000 Kč) je tato motorizace o 27 % níže.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 63 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 30 000 Kč.

Jiné ročníky Citroënu C3

Proklepněte konkrétní Citroën C3 2009 1.4 Benzín 54 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.