Chrysler Voyager 2002

Evidováno
173
Způsobilost na STK
92,0 %
Ø nájezd (medián)
220 166 km
Dovezeno (141 ks)
82 %

Způsobilé na 30 dnů 5,8 % · Nezpůsobilé 1,6 % (celkem 7,4 % bez plné způsobilosti, z 1 678 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 7,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Pro Chrysler Voyager ročníku 2002 eviduje registr 173 vozů. Aktivně jezdí 65 vozů (37,6 %), dovoz tvoří 81,5 % ročníku (141 vozů).

Ročník 200292,0 %
Model celkem91,4 %
Značka celkem91,4 %

Jak ročník stárne

Chrysleru Voyageru 2002 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
8 let82,7 % -
10 let90,4 % -
12 let93,6 % -
14 let85,5 % -
16 let86,6 % -
18 let84,5 % -
20 let91,8 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.5 Nafta 105 kW (83,8 %), 2.5 Nafta 104 kW (6,9 %), 2.4 Benzín+LPG 108 kW (3,5 %).

Barevně převládá šedá-metal (24,9 %), druhá nejčastější je modrá-metal (18,5 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 678 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2002 mělo plnou způsobilost 92,0 %. Model jako celek dosahuje 91,4 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,6 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 92,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,8 % a „Nezpůsobilé“ 1,6 % ze všech prohlídek (celkem 7,4 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,2 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 220 166 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 178 536 až 269 147 km. To odpovídá asi 9 174 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (44,3 %), pak následují Středočeský kraj a Praha.

Vysoký podíl dovozů (81,5 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku2 06233,3 %
Brzdové zařízení1 50024,2 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení1 20919,5 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav5078,2 %
Řízení4206,8 %
Výhledy3135,1 %
Identifikace vozidla1161,9 %
Obtěžování okolí671,1 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
834×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
476×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
437×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
382×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
332×
6
Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci.
Brzdové zařízení · kód 1.1.15.4.1
259×
7
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
251×
8
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
248×

Motorizace ročníku 2002

MotorPočetSTK~cena
2.5 Nafta 105 kW14592,8 %–

Z registru vozidel

Složení Chrysleru Voyageru 2002 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Itálie39,7 % · 56 vozidel
  • Rakousko9,9 % · 14 vozidel
  • Německo4,3 % · 6 vozidel
  • Francie1,4 % · 2 vozidla
  • Nizozemsko1,4 % · 2 vozidla
  • ostatní země1,4 % · 2 vozidla
  • země neurčena41,8 % · 59 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Jihomoravský kraj31,7 % · 532 prohlídek
  • Středočeský kraj23,1 % · 388 prohlídek
  • Hlavní město Praha16,7 % · 281 prohlídek
  • ostatní28,4 % · 477 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá metalíza24,9 % · 43 vozidel
  • Modrá metalíza18,5 % · 32 vozidel
  • Černá12,1 % · 21 vozidel
  • Černá metalíza11,0 % · 19 vozidel
  • Stříbrná metalíza9,8 % · 17 vozidel
  • ostatní23,7 % · 41 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
54,7 %
evidováno u 169 vozů
Tažné zařízení
41,1 %
evidováno u 127 vozů
Airbag
11,7 %
evidováno u 36 vozů
Katalyzátor
9,1 %
evidováno u 28 vozů
Pohon na plyn
7,4 %
evidováno u 23 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 22,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 3 · 94,1 %EURO 4 · 2,9 %EURO 2 · 1,5 %EURO 6 · 1,5 %

Jiné ročníky Chrysleru Voyageru

Proklepněte konkrétní Chrysler Voyager 2002

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.