Chrysler Voyager 2003
Způsobilé na 30 dnů 7,1 % · Nezpůsobilé 1,2 % (celkem 8,4 % bez plné způsobilosti, z 1 457 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 7,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Pro Chrysler Voyager ročníku 2003 eviduje registr 147 vozů. Aktivně jezdí 53 vozů (36,1 %), dovoz tvoří 88,4 % ročníku (130 vozů).
Jak ročník stárne
Chrysleru Voyageru 2003 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 6 let | 83,3 % | - |
| 8 let | 90,0 % | - |
| 10 let | 95,8 % | - |
| 12 let | 91,0 % | - |
| 14 let | 90,4 % | - |
| 16 let | 86,9 % | - |
| 18 let | 83,9 % | - |
| 20 let | 91,7 % | - |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.5 Nafta 105 kW (91,2 %), 3.3 Benzín+LPG 128 kW (4,1 %), 3.3 Benzín 128 kW (2,7 %).
Barevně převládá šedá-metal (27,9 %), druhá nejčastější je šedá (14,3 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 1 457 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2003 mělo plnou způsobilost 90,9 %. Model jako celek dosahuje 91,4 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.
Plnou způsobilost mělo 90,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 7,1 % a „Nezpůsobilé“ 1,2 % ze všech prohlídek (celkem 8,4 % bez plné způsobilosti).
Meziročně je plná způsobilost o 1,1 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 2002 (92,0 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.
Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 10,0 %). Většina zjištěných problémů je drobná.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 221 657 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 173 409 až 274 650 km. To odpovídá asi 9 637 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).
Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (48,6 %), pak následují Středočeský kraj a Moravskoslezský kraj.
Vysoký podíl dovozů (88,4 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 1 779 | 32,1 % |
| Brzdové zařízení | 1 274 | 23,0 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 1 169 | 21,1 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 471 | 8,5 % |
| Řízení | 422 | 7,6 % |
| Výhledy | 246 | 4,4 % |
| Identifikace vozidla | 90 | 1,6 % |
| Obtěžování okolí | 86 | 1,6 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Motorizace ročníku 2003
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 2.5 Nafta 105 kW | 134 | 91,7 % | – |
Z registru vozidel
Složení Chrysleru Voyageru 2003 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Itálie47,7 % · 62 vozidel
- Rakousko12,3 % · 16 vozidel
- Německo11,5 % · 15 vozidel
- Francie1,5 % · 2 vozidla
- Belgie0,8 % · 1 vozidlo
- ostatní země2,3 % · 3 vozidla
- země neurčena23,8 % · 31 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Jihomoravský kraj35,0 % · 510 prohlídek
- Středočeský kraj19,3 % · 281 prohlídek
- Moravskoslezský kraj17,8 % · 259 prohlídek
- ostatní27,9 % · 407 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Šedá metalíza27,9 % · 41 vozidel
- Šedá14,3 % · 21 vozidel
- Modrá metalíza12,9 % · 19 vozidel
- Černá metalíza11,6 % · 17 vozidel
- Stříbrná metalíza10,9 % · 16 vozidel
- ostatní22,4 % · 33 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 22,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Proklepněte konkrétní Chrysler Voyager 2003
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.