Chrysler Voyager 2006

Evidováno
116
Způsobilost na STK
94,1 %
Ø nájezd (medián)
201 975 km
Dovezeno (85 ks)
73 %

Způsobilé na 30 dnů 5,2 % · Nezpůsobilé 0,4 % (celkem 5,7 % bez plné způsobilosti, z 1 133 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 47 750 Kčmedián 74 500 Kčdo 93 502 Kč

Ročník 2006 Chrysleru Voyageru má v českých registrech 116 vozů. V provozu zůstává 71 vozů (61,2 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 85 vozů (73,3 %).

Ročník 200694,0 %
Model celkem91,4 %
Značka celkem91,4 %

Jak ročník stárne

Chrysleru Voyageru 2006 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 10 let a 18 let klesla plná způsobilost o 1,1 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
10 let90,0 % -
12 let94,5 % -
14 let96,1 % -
16 let93,6 % -
18 let88,9 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.8 Nafta 110 kW (60,3 %), 2.5 Nafta 105 kW (28,4 %), 2.4 Benzín+LPG 108 kW (4,3 %).

Barevně převládá šedá (21,6 %), druhá nejčastější je šedá-metal (15,5 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 133 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2006 mělo plnou způsobilost 94,0 %. Model jako celek dosahuje 91,4 %, tento ročník je tedy o 2,7 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 94,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,4 % ze všech prohlídek (celkem 5,7 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,4 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2005 (92,7 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,0 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 201 975 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 156 408 až 249 276 km. To odpovídá asi 10 099 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (35,1 %), pak následují Praha a Středočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (73,3 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 03530,0 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení79923,2 %
Brzdové zařízení74521,6 %
Řízení2747,9 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav2677,7 %
Výhledy1915,5 %
Identifikace vozidla782,3 %
Obtěžování okolí621,8 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
437×
2
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
325×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
228×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
208×
5
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
184×
6
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
172×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
131×
8
Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy.
Brzdové zařízení · kód 1.1.6.2.1
121×

Motorizace ročníku 2006

MotorPočetSTK~cena
2.8 Nafta 110 kW7093,6 %–

Cenový odhad

47 750
od Kč
74 500
medián Kč
93 502
do Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Chrysler Voyageru ročníku 2006 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 74 500 Kč (při mediánovém nájezdu 219 703 km). Běžné rozpětí je od 47 750 do 93 502 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 107 067 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 39 770 Kč.

Z registru vozidel

Složení Chrysleru Voyageru 2006 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Itálie51,8 % · 44 vozidel
  • Rakousko14,1 % · 12 vozidel
  • Německo8,2 % · 7 vozidel
  • Nizozemsko5,9 % · 5 vozidel
  • Belgie4,7 % · 4 vozidla
  • ostatní země3,5 % · 3 vozidla
  • země neurčena11,8 % · 10 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Jihomoravský kraj25,1 % · 284 prohlídek
  • Hlavní město Praha24,2 % · 274 prohlídek
  • Středočeský kraj22,2 % · 251 prohlídek
  • ostatní28,6 % · 324 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá21,6 % · 25 vozidel
  • Šedá metalíza15,5 % · 18 vozidel
  • Černá metalíza14,7 % · 17 vozidel
  • Černá12,9 % · 15 vozidel
  • Modrá8,6 % · 10 vozidel
  • ostatní26,7 % · 31 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
37,7 %
evidováno u 103 vozů
ABS
37,7 %
evidováno u 103 vozů
Pohon na plyn
5,9 %
evidováno u 16 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 36,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 3 · 74,0 %EURO 4 · 25,0 %EURO 5 · 1,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2006 patří u Voyageru k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,7 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Chrysleru Voyageru

Proklepněte konkrétní Chrysler Voyager 2006

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.