Chrysler Voyager 2007
Způsobilé na 30 dnů 6,7 % · Nezpůsobilé 0,6 % (celkem 7,3 % bez plné způsobilosti, z 941 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
V roce 2007 eviduje registr Chrysleru Voyageru 105 vozů. V provozu jich zůstává 60 vozů (57,1 %); ze zahraničí dovezeno 66 vozů (62,9 %).
Jak ročník stárne
Chrysleru Voyageru 2007 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 10 let | 80,0 % | - |
| 12 let | 83,6 % | - |
| 14 let | 89,1 % | - |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.8 Nafta 110 kW (59,0 %), 2.5 Nafta 105 kW (22,9 %), 2.4 Benzín+LPG 108 kW (7,6 %).
Nejčastější barva je šedá-metal (31,4 % všech kusů).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 941 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2007 mělo plnou způsobilost 92,2 %. Model jako celek dosahuje 91,4 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,8 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 92,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,6 % ze všech prohlídek (celkem 7,3 % bez plné způsobilosti).
Meziročně je plná způsobilost o 1,8 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 2006 (94,0 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 195 773 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 152 961 až 245 485 km. To odpovídá asi 10 304 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).
Nejvíc kusů je v Praze (36,1 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.
Vysoký podíl dovozů (62,9 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 870 | 31,0 % |
| Brzdové zařízení | 685 | 24,4 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 609 | 21,7 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 218 | 7,8 % |
| Řízení | 196 | 7,0 % |
| Výhledy | 100 | 3,6 % |
| Obtěžování okolí | 67 | 2,4 % |
| Identifikace vozidla | 65 | 2,3 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Motorizace ročníku 2007
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 2.8 Nafta 110 kW | 62 | 92,6 % | – |
Z registru vozidel
Složení Chrysleru Voyageru 2007 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo36,4 % · 24 vozidel
- Itálie27,3 % · 18 vozidel
- Rakousko16,7 % · 11 vozidel
- Nizozemsko13,6 % · 9 vozidel
- Belgie1,5 % · 1 vozidlo
- ostatní země1,5 % · 1 vozidlo
- země neurčena3,0 % · 2 vozidla
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Hlavní město Praha26,7 % · 251 prohlídek
- Středočeský kraj26,5 % · 249 prohlídek
- Jihomoravský kraj20,7 % · 195 prohlídek
- ostatní26,1 % · 246 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Šedá metalíza31,4 % · 33 vozidel
- Šedá19,0 % · 20 vozidel
- Stříbrná metalíza12,4 % · 13 vozidel
- Černá metalíza11,4 % · 12 vozidel
- Černá9,5 % · 10 vozidel
- ostatní16,2 % · 17 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 36,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Proklepněte konkrétní Chrysler Voyager 2007
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.