Chrysler Voyager 1996

Evidováno
451
Způsobilost na STK
91,1 %
Ø nájezd (medián)
235 959 km
Dovezeno (314 ks)
70 %

Způsobilé na 30 dnů 6,4 % · Nezpůsobilé 0,8 % (celkem 7,2 % bez plné způsobilosti, z 1 910 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 19,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 1996 eviduje registr Chrysleru Voyageru 451 vozů. Mezi ročníky tohoto modelu je nejčastější. V provozu jich zůstává 105 vozů (23,3 %); ze zahraničí dovezeno 314 vozů (69,6 %).

Ročník 199691,1 %
Model celkem91,4 %
Značka celkem91,4 %

Jak ročník stárne

Chrysleru Voyageru 1996 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
14 let86,0 % -
16 let83,6 % -
18 let87,3 % -
20 let86,1 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.5 Nafta 85 kW (47,7 %), 2.4 Benzín 110 kW (13,3 %), 3.3 Benzín 116 kW (8,4 %).

Barevně převládá zelená-metal (18,0 %), druhá nejčastější je bílá (11,5 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 910 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1996 mělo plnou způsobilost 91,1 %. Model jako celek dosahuje 91,4 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 91,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,8 % ze všech prohlídek (celkem 7,2 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,4 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 235 958 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 189 940 až 291 579 km. To odpovídá asi 7 865 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (43,0 %), pak následují Středočeský kraj a Praha.

Vysoký podíl dovozů (69,6 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 43636,3 %
Brzdové zařízení93823,7 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení69117,4 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav3949,9 %
Řízení2897,3 %
Výhledy1493,8 %
Identifikace vozidla631,6 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
555×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
320×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
300×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
204×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
179×
6
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
167×
7
Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci.
Brzdové zařízení · kód 1.1.15.4.1
160×
8
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
154×

Motorizace ročníku 1996

MotorPočetSTK~cena
2.5 Nafta 85 kW21590,8 %–
2.4 Benzín 110 kW6090,6 %–

Z registru vozidel

Složení Chrysleru Voyageru 1996 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Rakousko9,9 % · 31 vozidel
  • Německo9,6 % · 30 vozidel
  • Itálie6,7 % · 21 vozidel
  • Francie0,3 % · 1 vozidlo
  • Německo (NDR)0,3 % · 1 vozidlo
  • ostatní země0,3 % · 1 vozidlo
  • země neurčena72,9 % · 229 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Jihomoravský kraj14,1 % · 269 prohlídek
  • Středočeský kraj9,5 % · 181 prohlídek
  • Hlavní město Praha9,2 % · 175 prohlídek
  • ostatní67,3 % · 1 285 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Zelená metalíza18,0 % · 81 vozidel
  • Bílá11,5 % · 52 vozidel
  • Černá8,9 % · 40 vozidel
  • Modrá metalíza7,8 % · 35 vozidel
  • Zelená tmavá7,8 % · 35 vozidel
  • ostatní46,1 % · 208 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
66,9 %
evidováno u 322 vozů
Tažné zařízení
57,2 %
evidováno u 275 vozů
Airbag
34,1 %
evidováno u 164 vozů
Katalyzátor
28,3 %
evidováno u 136 vozů
Pohon na plyn
9,4 %
evidováno u 45 vozů
Klimatizace
8,7 %
evidováno u 42 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 3,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 2 · 68,8 %EURO 1 · 25,0 %EURO 3 · 6,2 %

Jiné ročníky Chrysleru Voyageru

Proklepněte konkrétní Chrysler Voyager 1996

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.