BMW Řada 7 1994
Způsobilé na 30 dnů 3,8 % · Nezpůsobilé 0,3 % (celkem 4,2 % bez plné způsobilosti, z 940 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 13,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
BMW Řada 7 ročníku 1994 má v ČR 170 vozů. V provozu jich zůstává 68 vozů (40,0 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 65,3 % (111 vozů).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 4.0 Benzín (29,4 %), 3.0 Benzín (21,8 %), 4.0 Benzín 210 kW (21,2 %).
Barevně převládá černá (19,4 %), druhá nejčastější je modrá-metal (16,5 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 940 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1994 mělo plnou způsobilost 95,2 %. Model jako celek dosahuje 95,5 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.
Plnou způsobilost mělo 95,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,3 % ze všech prohlídek (celkem 4,2 % bez plné způsobilosti).
Meziročně je plná způsobilost o 2,9 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 1993 (92,3 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.
Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 5,7 %). Většina zjištěných problémů je drobná.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 280 202 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 225 174 až 334 885 km. To odpovídá asi 8 756 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).
Nejvíc kusů je v Praze (40,8 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.
Vysoký podíl dovozů (65,3 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 466 | 39,4 % |
| Brzdové zařízení | 339 | 28,7 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 134 | 11,3 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 123 | 10,4 % |
| Řízení | 120 | 10,2 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Z registru vozidel
Složení BMW Řady 7 1994 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo25,2 % · 28 vozidel
- Polsko1,8 % · 2 vozidla
- Rakousko1,8 % · 2 vozidla
- Španělsko0,9 % · 1 vozidlo
- Švýcarsko0,9 % · 1 vozidlo
- země neurčena69,4 % · 77 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Hlavní město Praha17,3 % · 163 prohlídek
- Středočeský kraj14,3 % · 134 prohlídek
- Jihomoravský kraj11,0 % · 103 prohlídek
- ostatní57,4 % · 540 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Černá19,4 % · 33 vozidel
- Modrá metalíza16,5 % · 28 vozidel
- Šedá metalíza9,4 % · 16 vozidel
- Fialová metalíza8,8 % · 15 vozidel
- Zelená metalíza7,6 % · 13 vozidel
- ostatní38,2 % · 65 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 21,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Co z toho plyne pro kupujícího
Velká část nabídky má přes 300 000 km. Kontrola stavu motoru, rozvodů a podvozku je u této generace nutná.
Proklepněte konkrétní BMW Řadu 7 1994
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.