BMW Řada 5 1991
Způsobilé na 30 dnů 4,4 % · Nezpůsobilé 0,9 % (celkem 5,3 % bez plné způsobilosti, z 2 125 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 27,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Ročník 1991 BMW Řady 5 má v českých registrech 941 vozů. V provozu zůstává 202 vozů (21,5 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 524 vozů (55,7 %).
Jak ročník stárne
BMW Řady 5 1991 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 18 let | 88,2 % | - |
| 20 let | 89,2 % | - |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Benzín (28,7 %), 2.4 Nafta (25,3 %), 2.5 Benzín (16,3 %).
Barevně převládá černá (16,5 %), druhá nejčastější je šedá-metal (11,2 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 2 125 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1991 mělo plnou způsobilost 92,7 %. Model jako celek dosahuje 94,7 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 2,0 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 92,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,9 % ze všech prohlídek (celkem 5,3 % bez plné způsobilosti).
Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 7,5 %). Většina zjištěných problémů je drobná.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 255 255 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 212 676 až 304 067 km. To odpovídá asi 7 293 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (41,4 %), pak následují Praha a Jihomoravský kraj.
Vysoký podíl dovozů (55,7 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 884 | 40,6 % |
| Brzdové zařízení | 551 | 25,3 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 263 | 12,1 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 239 | 11,0 % |
| Řízení | 187 | 8,6 % |
| Identifikace vozidla | 52 | 2,4 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Motorizace ročníku 1991
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 2.0 Benzín 110 kW | 55 | 89,5 % | – |
Z registru vozidel
Složení BMW Řady 5 1991 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo5,5 % · 29 vozidel
- Rakousko1,1 % · 6 vozidel
- Itálie0,4 % · 2 vozidla
- Španělsko0,4 % · 2 vozidla
- Litevská republika0,2 % · 1 vozidlo
- země neurčena92,4 % · 484 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj10,1 % · 215 prohlídek
- Hlavní město Praha9,0 % · 192 prohlídek
- Jihomoravský kraj5,3 % · 112 prohlídek
- ostatní75,6 % · 1 606 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Černá16,5 % · 155 vozidel
- Bílá11,2 % · 105 vozidel
- Šedá metalíza11,2 % · 105 vozidel
- Červená metalíza8,0 % · 75 vozidel
- Červená základní6,5 % · 61 vozidel
- ostatní46,8 % · 440 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 2,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Majitelé a osud v registru
Z 991 vozů BMW Řady 5 1991 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.
Co z toho plyne pro kupujícího
Ročník 1991 je mezi ročníky Řady 5 podprůměrný. Plná způsobilost je o 2,0 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.
Velká část nabídky má přes 300 000 km. Kontrola stavu motoru, rozvodů a podvozku je u této generace nutná.
Proklepněte konkrétní BMW Řadu 5 1991
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.