Audi A4 2009

2.0 Benzín 132 kW

Kód motoru: CDN · 3 kódové varianty

Specifikace motoru

Benzín
Palivo
132 kW
Výkon (180 k)
~2 000 cm³
Objem
7 l/100 km
Ø spotřeba
161 g/km
Ø CO₂
227 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 5· Ø hmotnost 1 559 kg· rozvor 2 817 mm· délka 4 706 mm
Zahrnuté varianty paliva: benzínbenzín 95

Charakter motoru

Větší benzínový motor s vyšším výkonem si pro dlouhou životnost žádá kvalitní olej a šetrný styl jízdy, zejména v prvních minutách po studeném startu.

Evidováno
43
V provozu
32
Způsobilost na STK
95,5 %
STK kontrol
361

Způsobilé na 30 dnů 3,6 % · Nezpůsobilé 0,8 % (celkem 4,4 % bez plné způsobilosti, z 361 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 121 825 Kčmedián 141 027 Kčdo 156 910 Kč

2.0 Benzín 132 kW je devátá nejpočetnější motorizace u Audi A4 ročníku 2009. V registrech je evidováno 43 vozů (3,0 % ročníku).

V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem CDN (další 2 kódové varianty byly postaveny na stejných mechanických dílech).

Tato motorizace95,5 %
Ročník celkem96,5 %
Model celkem94,6 %
Značka celkem94,9 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
do 100 000 km100,0 %
100-200 000 km95,3 %
200-300 000 km93,8 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 95,5 % (361 prohlídek), tedy mírně pod průměrem (o 1,0 procentního bodu) mezi motory ročníku 2009 (ročník průměrně 96,5 %).

Plnou způsobilost mělo 95,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,8 % ze všech prohlídek (celkem 4,4 % bez plné způsobilosti).

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

2,3 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 529 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Rozložení kódů motoru

Z 43 vozidel této motorizace se v registru eviduje 3 kódů typu motoru:

CDN
95,3 %41 ks
CFK
2,3 %1 ks
CDNB
2,3 %1 ks

Další motorizace Audi A4 2009

Cenový odhad

121 825
od Kč
141 027
medián Kč
156 910
do Kč

Při nájezdu kolem 175 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km188 000 Kč
150 000 km152 000 Kč
200 000 km125 000 Kč
250 000 km110 000 Kč
300 000 km89 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 2.0 Benzín 132 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 141 027 Kč (při typickém nájezdu 175 000 km). Běžné rozmezí je 121 825–156 910 Kč.

Cenově odpovídá mediánu ročníku 2009 (139 000 Kč).

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 188 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 89 000 Kč.

Jiné ročníky Audi A4

Proklepněte konkrétní Audi A4 2009 2.0 Benzín 132 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.