Tatra 613 1989
Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 232 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.
Způsobilé na 30 dnů 4,1 % · Nezpůsobilé 0,7 % (celkem 4,8 % bez plné způsobilosti, z 293 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 17,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
V roce 1989 eviduje registr Tatry 613 232 vozů. V provozu jich zůstává 55 vozů (23,7 %); ze zahraničí dovezeno 107 vozů (46,1 %).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 3.5 Benzín (86,2 %), 3.5 Benzín 124 kW (11,2 %), 3.5 Benzín 123 kW (1,3 %).
Nejčastější barva je černá (69,4 % všech kusů).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 293 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1989 mělo plnou způsobilost 94,2 %. Model jako celek dosahuje 93,4 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,9 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 94,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,1 % a „Nezpůsobilé“ 0,7 % ze všech prohlídek (celkem 4,8 % bez plné způsobilosti).
Meziročně je plná způsobilost o 2,4 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 1988 (91,8 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 223 830 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 150 546 až 311 528 km. To odpovídá asi 6 049 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (39,9 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Praha.
Vysoký podíl dovozů (46,1 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 135 | 48,4 % |
| Brzdové zařízení | 83 | 29,7 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 61 | 21,9 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Z registru vozidel
Složení Tatry 613 1989 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- země neurčena100,0 % · 107 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Jihomoravský kraj18,8 % · 55 prohlídek
- Moravskoslezský kraj15,4 % · 45 prohlídek
- Hlavní město Praha13,0 % · 38 prohlídek
- ostatní52,9 % · 155 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Černá69,4 % · 161 vozidel
- Bílá5,6 % · 13 vozidel
- Šedá metalíza4,3 % · 10 vozidel
- Stříbrná3,4 % · 8 vozidel
- Modrá metalíza3,0 % · 7 vozidel
- ostatní14,2 % · 33 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Co z toho plyne pro kupujícího
Velká část nabídky má přes 300 000 km. Kontrola stavu motoru, rozvodů a podvozku je u této generace nutná.
Proklepněte konkrétní Tatru 613 1989
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.