Tatra 613 1987
Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 241 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.
Způsobilé na 30 dnů 7,1 % · Nezpůsobilé 1,1 % (celkem 8,2 % bez plné způsobilosti, z 379 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 13,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Ročník 1987 Tatry 613 má v českých registrech 241 vozů. V provozu zůstává 62 vozů (25,7 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 141 vozů (58,5 %).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 3.5 Benzín (79,3 %), 3.5 Benzín 124 kW (14,9 %), 3.5 Benzín 123 kW (2,5 %).
Nejčastější barva je černá (75,1 % všech kusů).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 379 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1987 mělo plnou způsobilost 90,5 %. Model jako celek dosahuje 93,4 %, tento ročník je tedy o 2,8 procentního bodu pod průměrem.
Plnou způsobilost mělo 90,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 7,1 % a „Nezpůsobilé“ 1,1 % ze všech prohlídek (celkem 8,2 % bez plné způsobilosti).
Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 6,2 %). Většina zjištěných problémů je drobná.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 206 283 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 110 374 až 247 019 km. To odpovídá asi 5 289 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je v Praze (42,0 %), pak následují Středočeský kraj a Moravskoslezský kraj.
Vysoký podíl dovozů (58,5 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 170 | 41,6 % |
| Brzdové zařízení | 97 | 23,7 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 83 | 20,3 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 59 | 14,4 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Z registru vozidel
Složení Tatry 613 1987 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- země neurčena100,0 % · 141 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Hlavní město Praha14,5 % · 55 prohlídek
- Středočeský kraj10,8 % · 41 prohlídek
- Moravskoslezský kraj9,2 % · 35 prohlídek
- ostatní65,4 % · 248 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Černá75,1 % · 181 vozidel
- Červená základní3,3 % · 8 vozidel
- Žlutá základní2,9 % · 7 vozidel
- Modrá metalíza2,5 % · 6 vozidel
- Stříbrná2,1 % · 5 vozidel
- ostatní14,1 % · 34 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Co z toho plyne pro kupujícího
Ročník 1987 je mezi ročníky 613 podprůměrný. Plná způsobilost je o 2,8 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.
Proklepněte konkrétní Tatru 613 1987
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.