Tatra 613 1979

Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 315 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.

Evidováno
315
Způsobilost na STK
96,8 %
Ø nájezd (medián)
97 241 km
Dovezeno (252 ks)
80 %

Způsobilé na 30 dnů 1,5 % · Nezpůsobilé 1,5 % (celkem 3,0 % bez plné způsobilosti, z 132 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 1979 eviduje registr Tatry 613 315 vozů. Křivka prodejů je už za vrcholem a začíná klesat. V provozu jich zůstává 53 vozů (16,8 %); ze zahraničí dovezeno 252 vozů (80,0 %).

Ročník 197996,8 %
Model celkem93,4 %
Značka celkem94,6 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 3.5 Benzín (92,4 %), 3.5 Benzín 122 kW (7,6 %).

Nejčastější barva je černá (73,3 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 132 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1979 mělo plnou způsobilost 96,8 %. Model jako celek dosahuje 93,4 %, tento ročník je tedy o 3,4 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 96,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,5 % a „Nezpůsobilé“ 1,5 % ze všech prohlídek (celkem 3,0 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 6,3 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 1978 (90,4 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 5,5 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 97 241 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 58 113 až 190 902 km. To odpovídá asi 2 069 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (39,7 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Praha.

Vysoký podíl dovozů (80,0 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Nejčastější závady STK

1
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
16×
2
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
16×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
11×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
9×
5
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
7×
6
Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.3.5.1
7×
7
Některé okno, je-li otevíratelné, nelze otevřít.
Výhledy · kód 3.2.5.1
5×
8
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
5×

Z registru vozidel

Složení Tatry 613 1979 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Chorvatsko0,4 % · 1 vozidlo
  • země neurčena99,6 % · 251 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj23,5 % · 31 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj20,5 % · 27 prohlídek
  • Hlavní město Praha15,2 % · 20 prohlídek
  • ostatní40,9 % · 54 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá73,3 % · 231 vozidel
  • Červená základní4,8 % · 15 vozidel
  • Bílá3,2 % · 10 vozidel
  • Červená tmavá2,5 % · 8 vozidel
  • Žlutá základní1,9 % · 6 vozidel
  • ostatní14,3 % · 45 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
8,0 %
evidováno u 26 vozů
Pohon na plyn
5,2 %
evidováno u 17 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 1979 patří u 613 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 3,4 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Tatry 613

Proklepněte konkrétní Tatru 613 1979

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.