Tatra 613 1977
Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 753 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.
Způsobilé na 30 dnů 5,2 % · Nezpůsobilé 1,2 % (celkem 6,4 % bez plné způsobilosti, z 407 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 11,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Ročník 1977 Tatry 613 má v českých registrech 753 vozů. Křivka prodejů je už za vrcholem a začíná klesat. V provozu zůstává 123 vozů (16,3 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 580 vozů (77,0 %).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 3.5 Benzín (91,9 %), 3.5 Benzín 122 kW (7,6 %), 3.5 Benzín+LPG 122 kW (0,5 %).
Nejčastější barva je černá (52,6 % všech kusů).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 407 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1977 mělo plnou způsobilost 92,8 %. Model jako celek dosahuje 93,4 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 0,6 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 92,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,2 % a „Nezpůsobilé“ 1,2 % ze všech prohlídek (celkem 6,4 % bez plné způsobilosti).
Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 6,8 %). Většina zjištěných problémů je drobná.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 133 391 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 59 852 až 238 287 km. To odpovídá asi 2 722 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je v Moravskoslezském kraji (45,6 %), pak následují Jihomoravský kraj a Praha.
Vysoký podíl dovozů (77,0 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 118 | 46,3 % |
| Brzdové zařízení | 82 | 32,2 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 55 | 21,6 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Motorizace ročníku 1977
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 3.5 Benzín 122 kW | 57 | 92,5 % | – |
Z registru vozidel
Složení Tatry 613 1977 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- země neurčena100,0 % · 580 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Moravskoslezský kraj16,7 % · 68 prohlídek
- Jihomoravský kraj12,3 % · 50 prohlídek
- Hlavní město Praha7,6 % · 31 prohlídek
- ostatní63,4 % · 258 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Černá52,6 % · 396 vozidel
- Červená základní16,5 % · 124 vozidel
- Bílá4,8 % · 36 vozidel
- Červená tmavá3,7 % · 28 vozidel
- Hnědá světlá2,5 % · 19 vozidel
- ostatní19,9 % · 150 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Majitelé a osud v registru
Z 755 vozů Tatry 613 1977 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.
Proklepněte konkrétní Tatru 613 1977
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.