Tatra 613 1975

Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 112 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.

Evidováno
112
Způsobilost na STK
97,4 %
Ø nájezd (medián)
88 000 km
Dovezeno (91 ks)
81 %

Způsobilé na 30 dnů 2,4 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,4 % bez plné způsobilosti, z 42 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 7,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 1975 Tatry 613 má v českých registrech 112 vozů. Křivka popularity ještě stoupala - vrchol přijde o pár let později. V provozu zůstává 10 vozů (8,9 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 91 vozů (81,2 %).

Ročník 197597,4 %
Model celkem93,4 %
Značka celkem94,6 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 3.5 Benzín (92,0 %), 3.5 Benzín 121 kW (8,0 %).

Nejčastější barva je černá (78,6 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 42 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1975 mělo plnou způsobilost 97,4 %. Model jako celek dosahuje 93,4 %, tento ročník je tedy o 4,1 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 97,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,4 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 88 000 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 34 704 až 102 128 km. To odpovídá asi 1 725 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (42,1 %), pak následují Jihomoravský kraj a Středočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (81,2 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
4×
2
Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.2.1.3
3×
3
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
3×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Plynné emise zážehových motorů překračují hodnoty stanovené výrobcem.
Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.1
3×
5
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
3×
6
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
3×
7
Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.6.3.1
2×
8
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
2×

Z registru vozidel

Složení Tatry 613 1975 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • země neurčena100,0 % · 91 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha19,0 % · 8 prohlídek
  • Jihomoravský kraj16,7 % · 7 prohlídek
  • Středočeský kraj9,5 % · 4 prohlídky
  • ostatní54,8 % · 23 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá78,6 % · 88 vozidel
  • Červená základní5,4 % · 6 vozidel
  • Bílá3,6 % · 4 vozidla
  • Stříbrná1,8 % · 2 vozidla
  • Zelená tmavá1,8 % · 2 vozidla
  • ostatní8,9 % · 10 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
5,3 %
evidováno u 6 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 1975 patří u 613 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 4,1 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Tatry 613

Proklepněte konkrétní Tatru 613 1975

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.