Suzuki Vitara 2026

Evidováno
141
Způsobilost na STK
99,3 %
Ø nájezd (medián)
2 189 km
Dovezeno (0 ks)
0 %

Způsobilé na 30 dnů 0,7 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 0,7 % bez plné způsobilosti, z 154 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 579 900 Kčmedián 617 900 Kčdo 645 650 Kč

Suzuki Vitara ročníku 2026 má v ČR 141 vozů. V provozu jich zůstává 141 vozů (100,0 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 0,0 % (0 vozů).

Ročník 202699,3 %
Model celkem94,5 %
Značka celkem93,9 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.4 Benzín 81 kW (97,9 %), 1.4 Benzín 95 kW (2,1 %).

Barevně převládá modrá (23,4 %), druhá nejčastější je šedá (19,9 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 154 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2026 mělo plnou způsobilost 99,3 %. Model jako celek dosahuje 94,5 %, tento ročník je tedy o 4,8 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 99,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 0,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 0,7 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je 2 189 km, běžně v rozmezí 1 626 až 3 395 km.

Nejvíc kusů je v Moravskoslezském kraji (41,7 %), pak následují Vysočina a Středočeský kraj.

Podíl dovozů (0,0 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Nejčastější závady STK

1
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
1×
2
Vozidlo, které podléhá registraci, není opatřeno předepsaným počtem tabulek registračních značek.
Identifikace vozidla · kód 0.1.1
1×

Motorizace ročníku 2026

MotorPočetSTK~cena
1.4 Benzín 81 kW13899,3 %622 400 Kč

Cenový odhad

579 900
od Kč
617 900
medián Kč
645 650
do Kč

Při nájezdu do 1 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km565 000 Kč
50 000 km530 000 Kč
75 000 km484 000 Kč
100 000 km467 000 Kč
125 000 km385 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Suzuki Vitary ročníku 2026 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 617 900 Kč (při mediánovém nájezdu 5 km). Běžné rozpětí je od 579 900 do 645 650 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 679 701 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 550 151 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 565 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 385 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Suzuki Vitary 2026 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Moravskoslezský kraj3,2 % · 5 prohlídek
  • Kraj Vysočina2,6 % · 4 prohlídky
  • Středočeský kraj1,9 % · 3 prohlídky
  • ostatní92,2 % · 142 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Modrá23,4 % · 33 vozidel
  • Šedá19,9 % · 28 vozidel
  • Bílá16,3 % · 23 vozidel
  • Žlutá16,3 % · 23 vozidel
  • Červená12,8 % · 18 vozidel
  • ostatní11,3 % · 16 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
25,6 %
evidováno u 208 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 100,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,9 %EURO 5 · 0,1 %

Majitelé a osud v registru

Z 811 vozů Suzuki Vitary 2026 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
28,9 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,4 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
100,0 %
vyvezeno 0,1 % · zaniklo 0,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2026 patří u Vitary k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 4,8 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Suzuki Vitary

Proklepněte konkrétní Suzuki Vitaru 2026

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.