Suzuki Vitara 2022

Evidováno
241
Způsobilost na STK
98,9 %
Ø nájezd (medián)
30 656 km
Dovezeno (67 ks)
28 %

Způsobilé na 30 dnů 1,1 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 1,1 % bez plné způsobilosti, z 554 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 2,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 395 275 Kčmedián 416 154 Kčdo 434 778 Kč

V roce 2022 eviduje registr Suzuki Vitary 241 vozů. Počet registrací po vrcholu postupně klesá. V provozu jich zůstává 239 vozů (99,2 %); ze zahraničí dovezeno 67 vozů (27,8 %).

Ročník 202298,9 %
Model celkem94,5 %
Značka celkem93,9 %

Jak ročník stárne

Suzuki Vitary 2022 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,9 %20 000 až 50 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.4 Benzín 95 kW (91,3 %), 1.5 Benzín 75 kW (8,7 %).

Nejčastější barva je šedá (39,4 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 554 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2022 mělo plnou způsobilost 98,9 %. Model jako celek dosahuje 94,5 %, tento ročník je tedy o 4,3 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 98,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,1 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 1,1 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 2,0 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2021 (96,9 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 45,8 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 30 656 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 15 935 až 50 572 km. To odpovídá asi 7 664 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Moravskoslezském kraji (37,3 %), pak následují Praha a Olomoucký kraj.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
13×
2
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
11×
3
Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše.
Výhledy · kód 3.4.2.1
6×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
5×
5
Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.2.4
4×
6
Výstražný trojúhelník chybí, je neúplný nebo poškozený tak, že je omezena jeho funkce (viditelnost, použitelnost).
Jiné vybavení · kód 7.4.1.2
2×
7
Vozidlo není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem
Jiné vybavení · kód 7.5.1.1
2×
8
Ostřikovač zadního skla, je-li instalován, nefunguje nebo chybí.
Výhledy · kód 3.5.1.1
2×

Motorizace ročníku 2022

MotorPočetSTK~cena
1.4 Benzín 95 kW22098,8 %412 335 Kč

Cenový odhad

395 275
od Kč
416 154
medián Kč
434 778
do Kč

Při nájezdu kolem 52 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km448 000 Kč
50 000 km419 000 Kč
75 000 km396 000 Kč
100 000 km384 000 Kč
125 000 km362 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Suzuki Vitary ročníku 2022 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 416 154 Kč (při mediánovém nájezdu 51 909 km). Běžné rozpětí je od 395 275 do 434 778 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 480 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 378 000 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 448 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 362 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Suzuki Vitary 2022 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Maďarsko88,1 % · 59 vozidel
  • Francie4,5 % · 3 vozidla
  • Německo4,5 % · 3 vozidla
  • Slovensko3,0 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Moravskoslezský kraj33,0 % · 183 prohlídek
  • Hlavní město Praha31,8 % · 176 prohlídek
  • Olomoucký kraj23,6 % · 131 prohlídek
  • ostatní11,6 % · 64 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá39,4 % · 95 vozidel
  • Bílá19,9 % · 48 vozidel
  • Červená13,7 % · 33 vozidel
  • Žlutá9,5 % · 23 vozidel
  • Modrá7,9 % · 19 vozidel
  • ostatní9,5 % · 23 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
35,4 %
evidováno u 350 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 82,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,9 %EURO 4 · 0,1 %

Majitelé a osud v registru

Z 988 vozů Suzuki Vitary 2022 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
45,5 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,5 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
96,5 %
vyvezeno 3,4 % · zaniklo 0,1 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2022 patří u Vitary k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 4,3 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Suzuki Vitary

Proklepněte konkrétní Suzuki Vitaru 2022

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.