Suzuki Vitara 1990
Způsobilé na 30 dnů 4,7 % · Nezpůsobilé 1,3 % (celkem 5,9 % bez plné způsobilosti, z 1 913 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 14,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Suzuki Vitara ročníku 1990 má v ČR 347 vozů. V provozu jich zůstává 83 vozů (23,9 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 71,5 % (248 vozů).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Benzín (49,0 %), 1.6 Benzín 60 kW (29,7 %), 1.6 Benzín 59 kW (11,0 %).
Barevně převládá černá (30,0 %), druhá nejčastější je bílá (17,3 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 1 913 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1990 mělo plnou způsobilost 93,1 %. Model jako celek dosahuje 94,5 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 1,4 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 93,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,7 % a „Nezpůsobilé“ 1,2 % ze všech prohlídek (celkem 5,9 % bez plné způsobilosti).
Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 6,2 %). Většina zjištěných problémů je drobná.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 62 742 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 34 606 až 92 360 km. To odpovídá asi 1 743 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (36,2 %), pak následují Zlínský kraj a Jihočeský kraj.
Vysoký podíl dovozů (71,5 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 1 652 | 45,1 % |
| Brzdové zařízení | 799 | 21,8 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 435 | 11,9 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 382 | 10,4 % |
| Řízení | 275 | 7,5 % |
| Výhledy | 121 | 3,3 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Motorizace ročníku 1990
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 1.6 Benzín 60 kW | 103 | 92,7 % | – |
Z registru vozidel
Složení Suzuki Vitary 1990 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo11,7 % · 29 vozidel
- Rakousko5,2 % · 13 vozidel
- Itálie1,6 % · 4 vozidla
- Nizozemsko1,2 % · 3 vozidla
- Belgie0,8 % · 2 vozidla
- ostatní země0,4 % · 1 vozidlo
- země neurčena79,0 % · 196 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj9,1 % · 174 prohlídek
- Zlínský kraj8,2 % · 156 prohlídek
- Jihočeský kraj7,8 % · 150 prohlídek
- ostatní74,9 % · 1 433 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Černá30,0 % · 104 vozidel
- Bílá17,3 % · 60 vozidel
- Šedá metalíza11,2 % · 39 vozidel
- Modrá metalíza7,5 % · 26 vozidel
- Zelená metalíza5,2 % · 18 vozidel
- ostatní28,8 % · 100 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 3,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Proklepněte konkrétní Suzuki Vitaru 1990
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.