Suzuki SX4 2024

Evidováno
104
Způsobilost na STK
99,4 %
Ø nájezd (medián)
13 873 km
Dovezeno (22 ks)
21 %

Způsobilé na 30 dnů 0,6 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 0,6 % bez plné způsobilosti, z 168 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 3,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Suzuki SX4 ročníku 2024 má v ČR 104 vozů. V provozu jich zůstává 100 vozů (96,2 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 21,2 % (22 vozů).

Ročník 202499,4 %
Model celkem95,6 %
Značka celkem93,9 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.4 Benzín 95 kW (76,9 %), 1.5 Benzín 75 kW (23,1 %).

Nejčastější barva je šedá (33,7 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 168 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2024 mělo plnou způsobilost 99,4 %. Model jako celek dosahuje 95,6 %, tento ročník je tedy o 3,7 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 99,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 0,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 0,6 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,1 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2023 (98,2 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 13 873 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 3 537 až 22 990 km. To odpovídá asi 6 937 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (57,4 %), pak následují Olomoucký kraj a Zlínský kraj.

Nejčastější závady STK

1
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
3×
2
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
1×
3
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
1×

Motorizace ročníku 2024

MotorPočetSTK~cena
1.4 Benzín 95 kW8099,2 %–

Z registru vozidel

Složení Suzuki SX4 2024 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Maďarsko95,5 % · 21 vozidel
  • Rakousko4,5 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha20,8 % · 35 prohlídek
  • Olomoucký kraj9,5 % · 16 prohlídek
  • Zlínský kraj6,0 % · 10 prohlídek
  • ostatní63,7 % · 107 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá33,7 % · 35 vozidel
  • Bílá24,0 % · 25 vozidel
  • Červená17,3 % · 18 vozidel
  • Modrá10,6 % · 11 vozidel
  • Černá9,6 % · 10 vozidel
  • ostatní4,8 % · 5 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
37,9 %
evidováno u 286 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 100,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,9 %EURO 5 · 0,1 %

Majitelé a osud v registru

Z 755 vozů Suzuki SX4 2024 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
27,0 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,5 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
98,9 %
vyvezeno 0,9 % · zaniklo 0,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2024 patří u SX4 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 3,7 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Suzuki SX4

Proklepněte konkrétní Suzuki SX4 2024

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.