Seat Toledo 2013

Evidováno
159
Způsobilost na STK
95,1 %
Ø nájezd (medián)
101 310 km
Dovezeno (43 ks)
27 %

Způsobilé na 30 dnů 4,9 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 4,9 % bez plné způsobilosti, z 862 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 120 619 Kčmedián 129 000 Kčdo 137 429 Kč

Seat Toledo ročníku 2013 má v ČR 159 vozů. V provozu jich zůstává 127 vozů (79,9 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 27,0 % (43 vozů).

Ročník 201395,1 %
Model celkem93,0 %
Značka celkem93,9 %

Jak ročník stárne

Seatu Toledo 2013 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 12 let klesla plná způsobilost o 5,4 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,6 % -
6 let96,2 % -
8 let93,3 % -
10 let96,3 % -
12 let93,2 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Benzín 63 kW (52,2 %), 1.2 Benzín 77 kW (32,7 %), 1.6 Nafta 77 kW (13,2 %).

Barevně převládá černá (13,2 %), druhá nejčastější je šedá (13,2 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 862 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2013 mělo plnou způsobilost 95,1 %. Model jako celek dosahuje 93,0 %, tento ročník je tedy o 2,1 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 95,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 4,9 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,2 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2008 (93,9 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 101 310 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 62 996 až 143 702 km. To odpovídá asi 7 793 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Moravskoslezském kraji (49,1 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení33227,8 %
Podvozek a části připevněné k podvozku24720,7 %
Brzdové zařízení23619,7 %
Výhledy13311,1 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav786,5 %
Identifikace vozidla675,6 %
Řízení524,3 %
Obtěžování okolí514,3 %

Nejčastější závady STK

1
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
160×
2
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
111×
3
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
99×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
58×
5
Ostřikovač zadního skla, je-li instalován, nefunguje nebo chybí.
Výhledy · kód 3.5.1.1
55×
6
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
47×
7
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
46×
8
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
43×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,6 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 318 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2013

MotorPočetSTK~cena
1.2 Benzín 63 kW8395,6 %131 495 Kč
1.2 Benzín 77 kW5295,0 %129 041 Kč

Cenový odhad

120 619
od Kč
129 000
medián Kč
137 429
do Kč

Při nájezdu kolem 166 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km189 000 Kč
100 000 km156 000 Kč
150 000 km135 000 Kč
200 000 km110 000 Kč
250 000 km90 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Seat Toledo ročníku 2013 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 129 000 Kč (při mediánovém nájezdu 165 851 km). Běžné rozpětí je od 120 619 do 137 429 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 146 072 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 104 100 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 189 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 90 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Seatu Toledo 2013 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo81,4 % · 35 vozidel
  • Rakousko7,0 % · 3 vozidla
  • Španělsko4,7 % · 2 vozidla
  • Francie2,3 % · 1 vozidlo
  • Itálie2,3 % · 1 vozidlo
  • ostatní země2,3 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Moravskoslezský kraj49,1 % · 451 prohlídek
  • Středočeský kraj26,7 % · 245 prohlídek
  • Jihomoravský kraj24,2 % · 222 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá13,2 % · 21 vozidel
  • Šedá13,2 % · 21 vozidel
  • Bílá10,1 % · 16 vozidel
  • Červená8,2 % · 13 vozidel
  • Stříbrná metalíza8,2 % · 13 vozidel
  • ostatní47,2 % · 75 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
31,0 %
evidováno u 170 vozů
Tažné zařízení
14,9 %
evidováno u 82 vozů
Katalyzátor
5,1 %
evidováno u 28 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 45,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 98,8 %EURO 6 · 0,8 %EURO 4 · 0,4 %

Majitelé a osud v registru

Z 549 vozů Seatu Toledo 2013 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
50,1 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,8 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
73,6 %
vyvezeno 24,2 % · zaniklo 2,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2013 patří u Toledo k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,1 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Seatu Toledo

Proklepněte konkrétní Seat Toledo 2013

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.