Seat Toledo 2007

Evidováno
92
Způsobilost na STK
94,6 %
Ø nájezd (medián)
166 587 km
Dovezeno (35 ks)
38 %

Způsobilé na 30 dnů 4,7 % · Nezpůsobilé 0,4 % (celkem 5,0 % bez plné způsobilosti, z 1 093 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 36 210 Kčmedián 51 725 Kčdo 55 953 Kč

Ročník 2007 Seatu Toledo má v českých registrech 92 vozů. V provozu zůstává 67 vozů (72,8 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 35 vozů (38,0 %).

Ročník 200794,6 %
Model celkem93,0 %
Značka celkem93,9 %

Jak ročník stárne

Seatu Toledo 2007 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 6 let klesla plná způsobilost o 8,3 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky100,0 % -
6 let91,7 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.9 Nafta 77 kW (66,3 %), 1.6 Benzín 75 kW (20,7 %), 2.0 Nafta 103 kW (9,8 %).

Barevně převládá šedá-metal (26,1 %), druhá nejčastější je černá-metal (17,4 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 093 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2007 mělo plnou způsobilost 94,6 %. Model jako celek dosahuje 93,0 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,7 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 94,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,4 % ze všech prohlídek (celkem 5,0 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 166 587 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 120 414 až 217 087 km. To odpovídá asi 8 768 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (41,1 %), pak následují Praha a Moravskoslezský kraj.

Vysoký podíl dovozů (38,0 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku56034,7 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení32820,3 %
Brzdové zařízení24715,3 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav1499,2 %
Výhledy1106,8 %
Řízení875,4 %
Obtěžování okolí724,5 %
Identifikace vozidla613,8 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
184×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
114×
3
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
105×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
89×
5
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
70×
6
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
67×
7
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
62×
8
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
60×

Motorizace ročníku 2007

MotorPočetSTK~cena
1.9 Nafta 77 kW6195,2 %55 000 Kč

Cenový odhad

36 210
od Kč
51 725
medián Kč
55 953
do Kč

Při nájezdu kolem 272 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
150 000 km78 000 Kč
200 000 km63 000 Kč
250 000 km55 000 Kč
300 000 km46 000 Kč
350 000 km42 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Seat Toledo ročníku 2007 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 51 725 Kč (při mediánovém nájezdu 272 216 km). Běžné rozpětí je od 36 210 do 55 953 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 70 308 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 29 570 Kč.

S nájezdem 150 000 km vychází odhad na 78 000 Kč, s nájezdem 350 000 km na 42 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Seatu Toledo 2007 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Španělsko80,0 % · 28 vozidel
  • Dánsko5,7 % · 2 vozidla
  • Slovensko5,7 % · 2 vozidla
  • Francie2,9 % · 1 vozidlo
  • Německo2,9 % · 1 vozidlo
  • země neurčena2,9 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj21,9 % · 239 prohlídek
  • Hlavní město Praha18,4 % · 201 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj12,9 % · 141 prohlídek
  • ostatní46,8 % · 512 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá metalíza26,1 % · 24 vozidel
  • Černá metalíza17,4 % · 16 vozidel
  • Šedá14,1 % · 13 vozidel
  • Červená metalíza12,0 % · 11 vozidel
  • Modrá metalíza7,6 % · 7 vozidel
  • ostatní22,8 % · 21 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
66,4 %
evidováno u 83 vozů
Tažné zařízení
27,2 %
evidováno u 34 vozů
Katalyzátor
12,0 %
evidováno u 15 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 36,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 100,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2007 patří u Toledo k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 1,7 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Seatu Toledo

Proklepněte konkrétní Seat Toledo 2007

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.