Seat Alhambra 2015

Evidováno
181
Způsobilost na STK
95,2 %
Ø nájezd (medián)
165 867 km
Dovezeno (121 ks)
67 %

Způsobilé na 30 dnů 4,6 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 4,8 % bez plné způsobilosti, z 915 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 250 000 Kčmedián 299 900 Kčdo 348 878 Kč

Pro Seat Alhambru ročníku 2015 eviduje registr 181 vozů. Aktivně jezdí 176 vozů (97,2 %), dovoz tvoří 66,9 % ročníku (121 vozů).

Ročník 201595,2 %
Model celkem92,9 %
Značka celkem93,9 %

Jak ročník stárne

Seatu Alhambry 2015 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 10 let klesla plná způsobilost o 0,3 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky94,5 % -
6 let94,6 % -
8 let94,9 %130 000 až 210 000 km
10 let94,2 %160 000 až 250 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 103 kW (37,6 %), 2.0 Nafta 110 kW (32,0 %), 2.0 Nafta 130 kW (12,7 %).

Nejčastější barva je šedá (33,1 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 915 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2015 mělo plnou způsobilost 95,2 %. Model jako celek dosahuje 92,9 %, tento ročník je tedy o 2,3 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 95,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 4,8 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 165 867 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 113 382 až 211 049 km. To odpovídá asi 15 079 km ročně, tedy standardní osobní provoz (15 až 20 tisíc km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (39,6 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (66,9 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku27127,1 %
Brzdové zařízení15915,9 %
Výhledy15215,2 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení14714,7 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav12112,1 %
Řízení757,5 %
Identifikace vozidla747,4 %

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
116×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
109×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
104×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
52×
5
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
50×
6
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
45×
7
V systému zavěšení kol (např. čepy / pouzdra / silentbloky) jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.3.1.1
36×
8
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
29×

Na co se zaměřit u ročníku 2015

Závady, které technici u Seatu Alhambry 2015 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.

ZávadaČastěji
Vůle v zavěšení kol (silentbloky, čepy)Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.3.1.1B2,08×

Další vážné závady se v našich datech neobjevují častěji, než je u stejně starých vozů běžné.

Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.
Menší vzorek: 1 500 prohlídek, čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Vůle v zavěšení kol (silentbloky, čepy)kód 5.3.3.1.112 let256
Sbíhavost kol mimo tolerancikód 2.4.119 let763

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

1,5 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 2 140 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2015

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 103 kW6894,3 %269 000 Kč
2.0 Nafta 110 kW5895,8 %326 128 Kč

Cenový odhad

250 000
od Kč
299 900
medián Kč
348 878
do Kč

Při nájezdu kolem 197 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km383 000 Kč
150 000 km345 000 Kč
200 000 km296 000 Kč
250 000 km250 000 Kč
300 000 km209 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Seat Alhambry ročníku 2015 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 299 900 Kč (při mediánovém nájezdu 197 000 km). Běžné rozpětí je od 250 000 do 348 878 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 365 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 200 818 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 383 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 209 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Seatu Alhambry 2015 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo72,7 % · 88 vozidel
  • Rakousko14,9 % · 18 vozidel
  • Francie3,3 % · 4 vozidla
  • Belgie2,5 % · 3 vozidla
  • Itálie2,5 % · 3 vozidla
  • ostatní země2,5 % · 3 vozidla
  • země neurčena1,7 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha39,6 % · 480 prohlídek
  • Středočeský kraj32,1 % · 389 prohlídek
  • Jihomoravský kraj28,3 % · 343 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá33,1 % · 60 vozidel
  • Bílá17,7 % · 32 vozidel
  • Černá14,4 % · 26 vozidel
  • Červená11,0 % · 20 vozidel
  • Hnědá10,5 % · 19 vozidel
  • ostatní13,3 % · 24 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
53,2 %
evidováno u 411 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 57,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 56,5 %EURO 6 · 43,3 %EURO 3 · 0,2 %

Majitelé a osud v registru

Z 772 vozů Seatu Alhambry 2015 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
42,5 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
1,6 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
92,9 %
vyvezeno 6,3 % · zaniklo 0,5 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2015 patří u Alhambry k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,3 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Seatu Alhambry

Proklepněte konkrétní Seat Alhambru 2015

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.