Seat Alhambra 2013

Evidováno
212
Způsobilost na STK
96,0 %
Ø nájezd (medián)
195 571 km
Dovezeno (174 ks)
82 %

Způsobilé na 30 dnů 3,9 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 4,0 % bez plné způsobilosti, z 1 043 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 188 366 Kčmedián 218 544 Kčdo 262 716 Kč

Seat Alhambra ročníku 2013 má v ČR 212 vozů. V provozu jich zůstává 207 vozů (97,6 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 82,1 % (174 vozů).

Ročník 201396,0 %
Model celkem92,9 %
Značka celkem93,9 %

Jak ročník stárne

Seatu Alhambry 2013 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 12 let klesla plná způsobilost o 3,7 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky97,3 % -
6 let92,8 % -
8 let95,1 % -
10 let95,3 %160 000 až 260 000 km
12 let93,6 %190 000 až 280 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 103 kW (71,7 %), 2.0 Nafta 130 kW (14,6 %), 2.0 Nafta 85 kW (5,7 %).

Barevně převládá šedá (28,3 %), druhá nejčastější je černá (24,1 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 043 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2013 mělo plnou způsobilost 96,0 %. Model jako celek dosahuje 92,9 %, tento ročník je tedy o 3,1 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 96,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 4,0 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 195 571 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 148 940 až 242 462 km. To odpovídá asi 15 044 km ročně, tedy standardní osobní provoz (15 až 20 tisíc km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (38,7 %), pak následují Středočeský kraj a Ústecký kraj.

Vysoký podíl dovozů (82,1 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku50428,8 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení30017,1 %
Brzdové zařízení27415,6 %
Výhledy22813,0 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav19611,2 %
Řízení1307,4 %
Identifikace vozidla693,9 %
Obtěžování okolí502,9 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
178×
2
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
175×
3
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
171×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
126×
5
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
109×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
84×
7
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
53×
8
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
44×

Na co se zaměřit u ročníku 2013

Závady, které technici u Seatu Alhambry 2013 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.

ZávadaČastěji
Vůle v zavěšení kol (silentbloky, čepy)Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.3.1.1B2,1×

Další vážné závady se v našich datech neobjevují častěji, než je u stejně starých vozů běžné.

Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.
Menší vzorek: 1 661 prohlídek, čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Vůle v zavěšení kol (silentbloky, čepy)kód 5.3.3.1.112 let256
Sbíhavost kol mimo tolerancikód 2.4.119 let763
Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozenýkód 6.2.10.2.120 let1 629

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

2,8 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
P040316×P203B12×
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2013

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 103 kW15296,7 %213 716 Kč

Cenový odhad

188 366
od Kč
218 544
medián Kč
262 716
do Kč

Při nájezdu kolem 214 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km305 000 Kč
150 000 km274 000 Kč
200 000 km232 000 Kč
250 000 km194 000 Kč
300 000 km160 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Seat Alhambry ročníku 2013 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 218 544 Kč (při mediánovém nájezdu 214 287 km). Běžné rozpětí je od 188 366 do 262 716 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 299 476 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 145 162 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 305 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 160 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Seatu Alhambry 2013 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo73,6 % · 128 vozidel
  • Rakousko14,4 % · 25 vozidel
  • Švýcarsko2,9 % · 5 vozidel
  • Francie2,3 % · 4 vozidla
  • Itálie1,7 % · 3 vozidla
  • ostatní země2,9 % · 5 vozidel
  • země neurčena2,3 % · 4 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha38,7 % · 542 prohlídek
  • Středočeský kraj33,4 % · 467 prohlídek
  • Ústecký kraj27,9 % · 391 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá28,3 % · 60 vozidel
  • Černá24,1 % · 51 vozidel
  • Bílá21,7 % · 46 vozidel
  • Červená7,1 % · 15 vozidel
  • Modrá5,7 % · 12 vozidel
  • ostatní13,2 % · 28 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
56,2 %
evidováno u 488 vozů
ABS
11,3 %
evidováno u 98 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 58,9 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 97,8 %EURO 6 · 2,0 %EURO 4 · 0,2 %

Majitelé a osud v registru

Z 868 vozů Seatu Alhambry 2013 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
29,4 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
1,5 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
97,2 %
vyvezeno 2,0 % · zaniklo 0,3 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2013 patří u Alhambry k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 3,1 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Seatu Alhambry

Proklepněte konkrétní Seat Alhambru 2013

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.