Renault Kangoo 2021

Evidováno
135
Způsobilost na STK
96,2 %
Ø nájezd (medián)
73 345 km
Dovezeno (22 ks)
16 %

Způsobilé na 30 dnů 3,8 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 3,8 % bez plné způsobilosti, z 341 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 202 205 Kčmedián 209 450 Kčdo 240 000 Kč

Ročník 2021 Renaultu Kangoo má v českých registrech 135 vozů. V provozu zůstává 102 vozů (75,6 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 22 vozů (16,3 %).

Ročník 202196,2 %
Model celkem91,1 %
Značka celkem92,6 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.5 Nafta 70 kW (58,5 %), Elektro 44 kW (31,9 %), 1.5 Nafta 85 kW (3,7 %).

Nejčastější barva je bílá (78,5 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 341 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2021 mělo plnou způsobilost 96,2 %. Model jako celek dosahuje 91,1 %, tento ročník je tedy o 5,0 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 96,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 3,8 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 73 345 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 39 164 až 109 395 km. To odpovídá asi 14 669 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (44,0 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Nejčastější závady STK

1
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
31×
2
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
23×
3
Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.10.2.1
12×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
8×
5
Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy.
Brzdové zařízení · kód 1.1.6.2.1
5×
6
Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.3.3.1
4×
7
Nesvítí některá povinná brzdová svítilna.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.3.1.1.2
4×
8
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
3×

Motorizace ročníku 2021

MotorPočetSTK~cena
1.5 Nafta 70 kW7998,3 %205 190 Kč
Elektro 44 kW4395,4 %218 000 Kč

Cenový odhad

202 205
od Kč
209 450
medián Kč
240 000
do Kč

Při nájezdu kolem 135 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km265 000 Kč
100 000 km233 000 Kč
150 000 km199 000 Kč
200 000 km169 000 Kč
250 000 km153 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Renault Kangoo ročníku 2021 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 209 450 Kč (při mediánovém nájezdu 134 993 km). Běžné rozpětí je od 202 205 do 240 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 269 910 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 182 000 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 265 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 153 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Renaultu Kangoo 2021 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Rakousko86,4 % · 19 vozidel
  • Belgie4,5 % · 1 vozidlo
  • Francie4,5 % · 1 vozidlo
  • Německo4,5 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha37,5 % · 128 prohlídek
  • Středočeský kraj28,4 % · 97 prohlídek
  • Jihomoravský kraj19,4 % · 66 prohlídek
  • ostatní14,7 % · 50 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá77,4 % · 106 vozidel
  • Šedá16,8 % · 23 vozidel
  • Oranžová4,4 % · 6 vozidel
  • Černá0,7 % · 1 vozidlo
  • Červená0,7 % · 1 vozidlo

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
15,8 %
evidováno u 53 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 60,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,5 %EURO 5 · 0,5 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2021 patří u Kangoo k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 5,0 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Renaultu Kangoo

Proklepněte konkrétní Renault Kangoo 2021

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.