Renault Kangoo 2024
Způsobilé na 30 dnů 1,7 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 1,7 % bez plné způsobilosti, z 181 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 2,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 408 946 Kčmedián 545 000 Kčdo 571 256 Kč
Pro Renault Kangoo ročníku 2024 eviduje registr 109 vozů. Aktivně jezdí 100 vozů (91,7 %), dovoz tvoří 2,8 % ročníku (3 vozy).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.3 Benzín 96 kW (45,0 %), 1.5 Nafta 85 kW (21,1 %), 1.5 Nafta 70 kW (11,9 %).
Nejčastější barva je bílá (52,3 % všech kusů).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 181 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2024 mělo plnou způsobilost 98,3 %. Model jako celek dosahuje 91,1 %, tento ročník je tedy o 7,2 procentního bodu nad průměrem.
Plnou způsobilost mělo 98,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 1,7 % bez plné způsobilosti).
Meziročně je plná způsobilost o 2,2 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2021 (96,2 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 9 375 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 2 874 až 22 240 km. To odpovídá asi 4 688 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je v Praze (43,5 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.
Podíl dovozů (2,8 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.
Nejčastější závady STK
Zobrazit další 1 závaduSkrýt další závady
Motorizace ročníku 2024
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 1.3 Benzín 96 kW | 49 | 97,5 % | 555 785 Kč |
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 23 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 25 000 km | 542 000 Kč |
| 50 000 km | 503 000 Kč |
| 75 000 km | 471 000 Kč |
| 100 000 km | 442 000 Kč |
| 125 000 km | 407 000 Kč |
Cenový odhad
Typická tržní cena Renault Kangoo ročníku 2024 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 545 000 Kč (při mediánovém nájezdu 22 995 km). Běžné rozpětí je od 408 946 do 571 256 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 640 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 301 650 Kč.
S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 542 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 407 000 Kč.
Z registru vozidel
Složení Renaultu Kangoo 2024 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo66,7 % · 2 vozidla
- země neurčena33,3 % · 1 vozidlo
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Hlavní město Praha14,9 % · 27 prohlídek
- Středočeský kraj11,6 % · 21 prohlídek
- Jihomoravský kraj7,7 % · 14 prohlídek
- ostatní65,7 % · 119 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Bílá52,3 % · 57 vozidel
- Šedá21,1 % · 23 vozidel
- Hnědá16,5 % · 18 vozidel
- Modrá7,3 % · 8 vozidel
- Červená1,8 % · 2 vozidla
- ostatní0,9 % · 1 vozidlo
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 97,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Majitelé a osud v registru
Z 609 vozů Renaultu Kangoo 2024 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.
Co z toho plyne pro kupujícího
Ročník 2024 patří u Kangoo k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 7,2 procentního bodu nad průměrem modelu.
Proklepněte konkrétní Renault Kangoo 2024
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.