Renault Kangoo 2025

Evidováno
137
Způsobilost na STK
98,8 %
Ø nájezd (medián)
4 200 km
Dovezeno (0 ks)
0 %

Způsobilé na 30 dnů 1,2 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 1,2 % bez plné způsobilosti, z 174 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 578 518 Kčmedián 626 224 Kčdo 686 971 Kč

Pro Renault Kangoo ročníku 2025 eviduje registr 137 vozů. Aktivně jezdí 134 vozů (97,8 %), dovoz tvoří 0,0 % ročníku (0 vozů).

Ročník 202598,8 %
Model celkem91,1 %
Značka celkem92,6 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.3 Benzín 96 kW (36,5 %), 1.5 Nafta 85 kW (24,8 %), 1.5 Nafta 70 kW (23,4 %).

Nejčastější barva je bílá (64,2 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 174 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2025 mělo plnou způsobilost 98,8 %. Model jako celek dosahuje 91,1 %, tento ročník je tedy o 7,7 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 98,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,1 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 1,1 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 4 200 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 642 až 11 505 km. To odpovídá asi 4 200 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (41,7 %), pak následují Středočeský kraj a Jihočeský kraj.

Podíl dovozů (0,0 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Nejčastější závady STK

1
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
8×
2
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
2×

Motorizace ročníku 2025

MotorPočetSTK~cena
1.3 Benzín 96 kW5098,4 %618 727 Kč

Cenový odhad

578 518
od Kč
626 224
medián Kč
686 971
do Kč

Při nájezdu kolem 1 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km552 000 Kč
50 000 km507 000 Kč
75 000 km464 000 Kč
100 000 km432 000 Kč
125 000 km367 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Renault Kangoo ročníku 2025 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 626 224 Kč (při mediánovém nájezdu 1 000 km). Běžné rozpětí je od 578 518 do 686 971 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 759 209 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 544 255 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 552 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 367 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Renaultu Kangoo 2025 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha8,6 % · 15 prohlídek
  • Středočeský kraj6,3 % · 11 prohlídek
  • Jihočeský kraj5,7 % · 10 prohlídek
  • ostatní79,3 % · 138 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá64,2 % · 88 vozidel
  • Hnědá13,9 % · 19 vozidel
  • Šedá13,9 % · 19 vozidel
  • Modrá4,4 % · 6 vozidel
  • Černá2,9 % · 4 vozidla
  • ostatní0,7 % · 1 vozidlo

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
29,2 %
evidováno u 188 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 97,7 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,8 %EURO 5 · 0,2 %

Majitelé a osud v registru

Z 644 vozů Renaultu Kangoo 2025 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
82,6 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,2 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
88,4 %
vyvezeno 11,5 % · zaniklo 0,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2025 patří u Kangoo k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 7,7 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Renaultu Kangoo

Proklepněte konkrétní Renault Kangoo 2025

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.