Renault Clio 2014
0.9 Benzín 66 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Atmosférický nebo lehce přeplňovaný benzínový motor v této výkonové třídě je typický pro základní motorizace. Nevyžaduje prémiová paliva a jeho mechanika je poměrně odolná.
Způsobilé na 30 dnů 4,8 % · Nezpůsobilé 1,3 % (celkem 6,1 % bez plné způsobilosti, z 228 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 101 446 Kčmedián 119 000 Kčdo 136 500 Kč
Druhá nejpočetnější motorizace u Renaultu Clio ročníku 2014 je 0.9 Benzín 66 kW - registr eviduje 43 vozů (16,0 % z celkového ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem H4B A 4 (další 1 kódová varianta byla postavena na stejných mechanických dílech).
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 93,9 % |
| 100-200 000 km | 88,1 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 93,8 % (228 prohlídek), tedy mírně pod průměrem (o 1,0 procentního bodu) mezi motory ročníku 2014 (ročník průměrně 94,8 %).
Plnou způsobilost mělo 93,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,8 % a „Nezpůsobilé“ 1,3 % ze všech prohlídek (celkem 6,1 % bez plné způsobilosti).
Na co se zaměřit u motorizace 0.9 Benzín 66 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Prachovka na hnacím hřídeli kolaNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.1 | A | 1,76× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Prachovka na hnacím hřídeli kolakód 5.3.4.2.1 | 21 let | 3 832 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Rozložení kódů motoru
Z 43 vozidel této motorizace se v registru eviduje 2 kódů typu motoru:
Další motorizace Renaultu Clio 2014
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 103 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 50 000 km | 137 000 Kč |
| 100 000 km | 122 000 Kč |
| 150 000 km | 106 000 Kč |
| 200 000 km | 87 000 Kč |
| 250 000 km | 76 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 0.9 Benzín 66 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 119 000 Kč (při typickém nájezdu 102 525 km). Běžné rozmezí je 101 446–136 500 Kč.
Oproti mediánu ročníku 2014 (130 000 Kč) je tato motorizace o 8 % níže.
S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 137 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 76 000 Kč.