Mercedes-Benz Třída V 2002

Evidováno
128
Způsobilost na STK
91,7 %
Ø nájezd (medián)
241 660 km
Dovezeno (48 ks)
38 %

Způsobilé na 30 dnů 6,0 % · Nezpůsobilé 1,6 % (celkem 7,6 % bez plné způsobilosti, z 1 165 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 8,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Pro Mercedes-Benz Třídu V ročníku 2002 eviduje registr 128 vozů. Aktivně jezdí 62 vozů (48,4 %), dovoz tvoří 37,5 % ročníku (48 vozů).

Ročník 200291,7 %
Model celkem94,7 %
Značka celkem94,9 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.1 Nafta 90 kW (83,6 %), 2.2 Nafta 90 kW (7,0 %), 2.1 Nafta (7,0 %).

Nejčastější barva je šedá-metal (32,8 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 165 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2002 mělo plnou způsobilost 91,7 %. Model jako celek dosahuje 94,7 %, tento ročník je tedy o 3,0 procentního bodu pod průměrem.

Plnou způsobilost mělo 91,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,0 % a „Nezpůsobilé“ 1,6 % ze všech prohlídek (celkem 7,6 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 3,4 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2001 (88,3 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 7,2 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 241 660 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 195 722 až 297 150 km. To odpovídá asi 10 069 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (38,7 %), pak následují Praha a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (37,5 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku93836,7 %
Brzdové zařízení66926,2 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení39515,5 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav2329,1 %
Řízení1646,4 %
Výhledy1586,2 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
385×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
212×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
200×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
143×
5
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
135×
6
Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci.
Brzdové zařízení · kód 1.1.15.4.1
100×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
87×
8
Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy.
Brzdové zařízení · kód 1.1.6.2.1
87×

Motorizace ročníku 2002

MotorPočetSTK~cena
2.1 Nafta 90 kW10792,1 %–

Z registru vozidel

Složení Mercedes-Benz Třídy V 2002 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo37,5 % · 18 vozidel
  • Itálie8,3 % · 4 vozidla
  • Švýcarsko4,2 % · 2 vozidla
  • Belgie2,1 % · 1 vozidlo
  • Francie2,1 % · 1 vozidlo
  • ostatní země6,3 % · 3 vozidla
  • země neurčena39,6 % · 19 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj15,8 % · 184 prohlídek
  • Hlavní město Praha15,4 % · 179 prohlídek
  • Jihomoravský kraj9,6 % · 112 prohlídek
  • ostatní59,2 % · 690 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá metalíza32,8 % · 42 vozidel
  • Modrá metalíza10,9 % · 14 vozidel
  • Šedá10,9 % · 14 vozidel
  • Černá metalíza7,8 % · 10 vozidel
  • Modrozel metalíza5,5 % · 7 vozidel
  • ostatní32,0 % · 41 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
68,0 %
evidováno u 123 vozů
ABS
66,3 %
evidováno u 120 vozů
Airbag
13,3 %
evidováno u 24 vozů
Katalyzátor
11,6 %
evidováno u 21 vozů
ASR
5,5 %
evidováno u 10 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 30,9 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 3 · 92,9 %EURO 4 · 7,1 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2002 je mezi ročníky Třídy V podprůměrný. Plná způsobilost je o 3,0 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.

Jiné ročníky Mercedes-Benz Třídy V

Proklepněte konkrétní Mercedes-Benz Třídu V 2002

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.