Mercedes-Benz Třída SL 2008

Evidováno
122
Způsobilost na STK
97,6 %
Ø nájezd (medián)
74 833 km
Dovezeno (72 ks)
59 %

Způsobilé na 30 dnů 1,8 % · Nezpůsobilé 0,5 % (celkem 2,3 % bez plné způsobilosti, z 1 053 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 2008 Mercedes-Benz Třídy SL má v českých registrech 122 vozů. V provozu zůstává 92 vozů (75,4 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 72 vozů (59,0 %).

Ročník 200897,6 %
Model celkem96,5 %
Značka celkem94,9 %

Jak ročník stárne

Mercedes-Benz Třídy SL 2008 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
14 let96,9 % -
16 let98,7 % -
18 let98,5 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.8 Benzín 135 kW (20,5 %), 1.8 Benzín 120 kW (16,4 %), 3.5 Benzín 232 kW (16,4 %).

Barevně převládá černá (20,5 %), druhá nejčastější je stříbrná-metal (17,2 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 053 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2008 mělo plnou způsobilost 97,6 %. Model jako celek dosahuje 96,5 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,1 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 97,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,5 % ze všech prohlídek (celkem 2,3 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 74 833 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 47 999 až 109 868 km. To odpovídá asi 4 157 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (53,1 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (59,0 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Brzdové zařízení6655,0 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení5445,0 %

Nejčastější závady STK

1
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
22×
2
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
22×
3
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
16×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
11×
5
Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy.
Brzdové zařízení · kód 1.1.6.2.1
11×
6
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
10×
7
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
9×
8
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
9×

Z registru vozidel

Složení Mercedes-Benz Třídy SL 2008 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo70,8 % · 51 vozidel
  • Itálie5,6 % · 4 vozidla
  • Německo (NDR)4,2 % · 3 vozidla
  • Slovensko4,2 % · 3 vozidla
  • Francie2,8 % · 2 vozidla
  • ostatní země8,3 % · 6 vozidel
  • země neurčena4,2 % · 3 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha33,1 % · 349 prohlídek
  • Středočeský kraj17,1 % · 180 prohlídek
  • Jihomoravský kraj12,2 % · 128 prohlídek
  • ostatní37,6 % · 396 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá20,5 % · 25 vozidel
  • Stříbrná metalíza17,2 % · 21 vozidel
  • Černá metalíza15,6 % · 19 vozidel
  • Šedá12,3 % · 15 vozidel
  • Šedá metalíza11,5 % · 14 vozidel
  • ostatní23,0 % · 28 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
43,3 %
evidováno u 106 vozů
Omezovač rychlosti
14,3 %
evidováno u 35 vozů
Katalyzátor
8,6 %
evidováno u 21 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 42,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 95,1 %EURO 5 · 3,9 %EURO 6 · 1,0 %

Jiné ročníky Mercedes-Benz Třídy SL

Proklepněte konkrétní Mercedes-Benz Třídu SL 2008

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.