Mercedes-Benz Třída SL 2005

Evidováno
208
Způsobilost na STK
96,0 %
Ø nájezd (medián)
124 819 km
Dovezeno (146 ks)
70 %

Způsobilé na 30 dnů 3,7 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 3,8 % bez plné způsobilosti, z 1 814 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 2005 eviduje registr Mercedes-Benz Třídy SL 208 vozů. V provozu jich zůstává 171 vozů (82,2 %); ze zahraničí dovezeno 146 vozů (70,2 %).

Ročník 200596,0 %
Model celkem96,5 %
Značka celkem94,9 %

Jak ročník stárne

Mercedes-Benz Třídy SL 2005 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 10 let a 20 let klesla plná způsobilost o 5,7 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
10 let97,1 % -
12 let98,6 % -
14 let100,0 % -
16 let97,2 % -
18 let97,6 % -
20 let91,5 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.8 Benzín 120 kW (46,6 %), 3.5 Benzín 200 kW (25,5 %), 3.0 Benzín 170 kW (6,7 %).

Barevně převládá černá (26,4 %), druhá nejčastější je stříbrná-metal (20,7 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 814 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2005 mělo plnou způsobilost 96,0 %. Model jako celek dosahuje 96,5 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 96,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 3,8 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 124 819 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 84 736 až 165 261 km. To odpovídá asi 5 944 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (37,3 %), pak následují Praha a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (70,2 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení21324,9 %
Podvozek a části připevněné k podvozku20824,3 %
Brzdové zařízení20724,2 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav10612,4 %
Řízení667,7 %
Výhledy556,4 %

Nejčastější závady STK

1
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
97×
2
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
63×
3
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
56×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
53×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
52×
6
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
44×
7
Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy.
Brzdové zařízení · kód 1.1.6.2.1
44×
8
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
40×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

9,6 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
P200616×P041015×
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 111 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2005

MotorPočetSTK~cena
1.8 Benzín 120 kW9795,6 %–
3.5 Benzín 200 kW5396,4 %–

Z registru vozidel

Složení Mercedes-Benz Třídy SL 2005 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo52,1 % · 76 vozidel
  • Itálie8,2 % · 12 vozidel
  • Slovensko3,4 % · 5 vozidel
  • Švýcarsko2,7 % · 4 vozidla
  • Německo (NDR)2,1 % · 3 vozidla
  • ostatní země8,9 % · 13 vozidel
  • země neurčena22,6 % · 33 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj22,9 % · 415 prohlídek
  • Hlavní město Praha22,7 % · 412 prohlídek
  • Jihomoravský kraj15,7 % · 285 prohlídek
  • ostatní38,7 % · 702 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá26,4 % · 55 vozidel
  • Stříbrná metalíza20,7 % · 43 vozidel
  • Šedá18,3 % · 38 vozidel
  • Černá metalíza15,4 % · 32 vozidel
  • Šedá metalíza4,3 % · 9 vozidel
  • ostatní14,9 % · 31 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
33,1 %
evidováno u 143 vozů
Katalyzátor
7,4 %
evidováno u 32 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 45,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 91,8 %EURO 3 · 8,2 %

Jiné ročníky Mercedes-Benz Třídy SL

Proklepněte konkrétní Mercedes-Benz Třídu SL 2005

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.